Ziraat Katılım Bankası Personel Alımları

Ziraat Katılım Bankası Personel AlımlarıUzun zamandır planlanan ve nihayet ilk şubesi ile faaliyete başlayan ve adını katılım bankaları arasına yazdıran Ziraat Katılım Bankası yeni personel alımı yapacak.

Ziraat Katılım Bankası Personel Alımı 2015

Kamu bankaları arasında en büyüğü olan Ziraat Bankasının kurmuş olduğu Ziraat Katılım Bankası, Eminönü şubesini açarak ilk şubesini açtı. Özellikle birçok kişi tarafından kesinlikle tercih edilecek olan faizsiz bankacılık ise ülkenin temelli için çok önemli bir yer taşıyor.

Ziraat Katılım Bankası 2015 iş ilanları 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Ali Babacan gibi isimlerinde katıldığı Ziraat Katılım Bankası açılışında birçok kişi yer aldı. Bir dizi açıklamalar yapan Reis-i Cumhur öncelikli olarak diğer kamu bankaları olan Halk ve Vakıf Bankalarında bu yolda atım atması gerektiğini belirtti.

2 BİN 200 PERSONEL ALIMI YAPILACAK

Toplamda 2 bin 200 kişiyi işe almayı planlayan Ziraat Katılım Bankası hedeflerini 2015 yılının sonuna kadar 20 şube olarak hedefledi. 2018 yılının sonuna kadar ise 170 şube hedefi olan Ziraat Katılım Bankasının bu bağlamda toplamda 2 bin 200 kişilik alım yapması bekleniyor.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir