Zara personel alımı Zara iş başvurusu

Zara eleman alım ilanları yayınlanmaya başladı. Tecrübeli personel yapısıyla en şık ve moda giysileri sürekli müşterilerine sunmayı ilke edinmiş başarılı bir marka olan zara’da çalışmak ister misiniz? Zara personel alım ilanlarını değerlendirmek için hemen zaraya iş başvurusu yapın…

Bünyesinde 7-8 markayı bulunduran ve bu markaların insan kaynakları departmanlarının ne kadar gelişmiş olduğunu duymayan yoktur. Zara çalışanlarına ek mesai yaptıran fakat verdiği dolgun maaş ile çalışanlarının memnuniyetini sağlayan bir şirkettir. Sizde Zara’da çalışmak istiyor ve bu işi yapabileceğiniz konusunda kendinize güveniyorsanız hemen iş başvurusu yapın.

Zara iş başvurusu ilanları için tıklayın.

275 thoughts on “Zara personel alımı Zara iş başvurusu

 1. Daha önce mağaza deneyimlerim oldu kendime çok güveniyorum 21 yaşındayım taekwondo antrenörüyüm.Yarı zamanlı satış danışmanlığı yapabileceğime inanıyorum.İlgilenmeniz dileğiyle.

 2. Daha önce mağaza deneyimim var satış danışmanlığı konusunda kendime güveniyorum 21 yaşında taekwondo antrenörüyüm.Yarı zamanlı satış danışmanlığı işini yapmayı düşünüyorum.İlgilenmeniz dileğiyle..

 3. Merhabalar ben İstanbul üniversitesi dış ticaret mezunuyum daha önce öğrencilik yıllarımda 1 yıl bayan giyim mağazasında çalıştım.Eğitimimi tamamlamış bulunmaktayım bu sektörde daha da ilerlemem için sizin gibi kaliteli bir firmaya ihtiyacım var.satış danışmanlığı,satın alma,muhasebe ve lojistik departmanlarında daha önce çalıstım, sizinle çalışmak çok isterim teşekkürlerimi diler saygılar sunarım..

 4. Sayın yetkili;
  Sayfanızda yayınlamış olduğunuz ilan ile ilgilenmekteyim.Özgeçmişim,eğitimim ve yeteneklerimin işin özelliklerine ve şirketinizin bakış açısına uygun olduğumu düşünüyorum.
  İş için aradığınız şartları taşıyorum.
  Isparta Süleyman Demirel Üniv. makine bölümünden mezun oldum.
  3 yıldır Aydınlı group bünyesinde pierre cardin firmasında uzman satış danışmanı olarak çalışmaktayım.Exel,word ve office programlarını kullanabilmekle beraber IBM kasayada hakimim.
  Özgeçmişim ve önyazımla ilgileneceğinizi temenni eder mülakata katılarak iş uygunluğu için detaylı olarak konuşmayı çok isterim.
  Fatih İLKTÜRK
  İletişim:5375051875

 5. Merhaba;
  Ben ünal ateş 1982 doğumluyum daha önce 3 yıl koton ve 4yıl ise boynerde satış danışmanı olarak çalıştım İstanbul levent de yaşıyorum sizinle çalışmak isterim değerlendirirseniz memnun olurum iyi çalışmalar …

 6. Merhaba.
  Ben Kpss’ye hazılanıyorum ve öneriler üzerine sizinle bu dönemimde part time çalışmak istiyorum üni okuyorudum fakat dondurdum Kpss sınavım için değerlendirirseniz çok sevinirim . Teşekkür ederim ..

 7. Merhabalar.İzmir’de yaşıyorum modayı takip ediyorum ve çocukluğumdan beri giyim konusunda yaratıcı ve stil sahibi biriyim. Dört yıllık üniversite mezunuyum fakat tutkum olan bir işi yapmak istiyorum. Zara’da çalışmayı çok isterim.Şimdiden teşekkürler.

 8. merhaba 1976 doğumluyum daha önce hiç çalışmadım şuanda çalışmayı çok istiyorum.yapabileceğime son derece inanıyorum yaşıma göre çok aktifimdir daha önce çalışmamış olmam sizi yanıltmasın bir deneyelim ne kaybederiz

 9. 4Senedir bankacıyım.MÜŞTERİ DANIŞMANLIĞI yaptım.şuanda operasyondaçalışıyorum.Sizinle çalışmayıçokistiyorum.Değerlendirirsenizçok memnun olurum.Samsunda yaşıyorum.TEŞEKKÜRLER

 10. 4SENEDİR BANKACIYIM .MÜŞTERİ DANIŞMANLIĞI YAPTIM .ŞUANDA OPERASYONDA ÇALIŞIYORUM.SİZİNLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTİYORUM.DEĞERLENDİRİRSENİZ ÇOK MEMNUN OLURUM.SAMSUNDA YAŞIYORUM.TEŞEKKÜRLER

 11. Ben hazır giyim megzunuyum bazı giyim firmalarında çalıştım. Giyim üzerine çalışmayı seviyorum.Zarada çok kalite bi firma olduğunu biliyorum.Özellikle bayanları giydirmek ve mutlu etmek kadar güzel başka ne olabilir.sizinle çalışmayı istiyorum.teşekkür ederim.

 12. ben 2,5 yıl lc waıkıkıda çalıştım .rodi mood da çalıştım .levis de da çalıştım .bu konuda kendime kesinlikle çok güveniyorum.giyim üzerine çalıştığım için bu işde daha başarılı olduğumu düşünüyorum.bu anlamada da kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum.çok iş deneyimim oldu ama her zaman giyimi özledim .giymeyi ve giydirmeyi seviyorum.bu yüzden çok benimseyip severek çalışıyorum.sizinle çalışmayı istiyorum.bilginize sunar.teşekkür ederim .

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir