Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Personel Alımı

Bir kurumdan çok bir aile olduğumuza inanıyor, açık iletişim ve şeffaf bir yönetim anlayışı doğrultusunda yaratılan her türlü fırsatın, paylaşılan her türlü görüşün bizleri bir adım daha ileri götüreceğini biliyoruz. Çünkü başarımızın sırrı, ekip olarak aynı yolda el ele ilerlememiz ve çalışanlarımıza duyduğumuz sevgi ve saygıdır.

Yapı Kredi Bankası çatısı altında, finans sektörünün en iyi insan kaynağını yetiştiren gelişim merkezi olma vizyonu ile hareket eden Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA), 2008 yılı Mayıs ayından bu yana sürdürmekte olduğu eğitim ve gelişim faaliyetlerini, yenilikçi yöntemler ve yatırımlarla yapılandırıyor.

 

Satış kariyerine Yapı Kredi Bankacılık Akademisi’nde alacağı Temel Bankacılık ve Satış Eğitimleri ile başlayıp Türkiye’nin en iyi ve en başarılı direkt satış ekibine “Perakende Direkt Satış Yetkilisi” olarak katılacak ve kendisini geliştirerek Yapı Kredi Bankası şubelerinde kendilerine kariyer fırsatı yaratabilecek takım arkadaşları aramaktayız.

 • Üniversite / MYO mezunu veya devam zorunluluğu bulunmayan birönlisans/lisans bölümünde son sınıf öğrencisi olan,
 • Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden,
 • Seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek,
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
 • İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarlı olan,
 • Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı,
 • Dış görünümüne özen gösteren,
 • Henüz 30 yaşını aşmamış,
 • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

 

Adayları “Perakende Direkt Satış Ekiplerinde” bizlerle birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

6 thoughts on “Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Personel Alımı

 1. meraba Denizlide oturuyorum Bankanızda çalışmayı çok istiyorum.Bankacılık ve sigortacılk mezunuym ve birçok sertifikalarım var ayrıca bilgisayar becerim var yardımcı olursanız sevinirim.

  tel:05367081112

 2. Merhaba yas 23 askerlik 2018 tecilli önlisans mezunuyum acık ögretim kamuda devam ediyorum profesyonel iletişim. Diksiyon profesyonel satış ikna kabiliyeti sertifikalarına sahipim şuan Teknosada uzman satış danışmanıyım sizinle çalışmak isterim 0543 466 2664

 3. nasıl basvuru yapacagız bilgi verir misiniz adalet bolumu okudum kpss sınavına da girdim ikna ve etkileme yetenegımın oldugunu cevrem soyler buna guvenerek basvuru yapmak ıstıyorum bılgı verırsenız sevinirim

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir