Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli Personel Alımı iş başvurusu 2015

Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli Personel Alımı iş başvurusu 2015Bireysel Emeklilik sektöründe söz sahibi kuruluşlarından Vakıf Emeklilik A.Ş.’nin ilgili bölge ofislerinde görevlendirilmek üzere Türkiye Geneli Satış Danışmanları Alacak. BES pazarlamacısı olarak çalışmak için ilanı değerlendirebilirsiniz. Şirketimizin Bireysel Emeklilik Yatırım ve Tasarruf Planları, Birikimi ve Birikimsiz Hayat Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası ürünlerinin tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütmek üzere ; Satış Danışmanları Alacak.

En az 4 yılık üniversite veya Bankacılık, Borsa ve Finans, İşletme, Maliye, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Muhasebe, Para ve Sermaye Yöntemi, Pazarlama ve Sigortacılık vb. Meslek Yüksek Okulu mezunu,
İkna kabiliyetine ve iletişim becerilerinde güvenen,
Sonuç odaklı, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme yeteneği yüksek,
35 yaşını aşmamış
Tercihen deneyimli ve Bireysel Emeklilik Aracı lisansına sahip,
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli,
MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen,
Çalışma disiplini, yetkinlikleri, enerjisiyle firmamızı temsil edebilecegine inanan ve kariyerini Satış üzerine kurmayı hedefleyen takım arkadaşları aramaktayız.

İlan Bilgileri
İlan kapanma tarihi bilgisi: 20.11.2014
Şehir/Ülke: Türkiye
Firma Sektörü: Sigortacılık
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan

Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Eğitim Seviyesi: Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)
Askerlik Durumu: Yapıldı,Muaf,Tecilli

Vakıf Emeklilik iş ilanına başvurmak için tıklayın.

2 thoughts on “Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli Personel Alımı iş başvurusu 2015

  1. Denizlide oturuyorum Bankanızda çalışmayı çok istiyorum.Bankacılık ve sigortacılk mezunuym ve birçok sertifikalarım var ayrıca bilgisayar becerim var yardımcı olursanız sevinirim.

    TEL:05367081112

  2. Sigortacılık mezunuyum ankara’da ikamet ediyorum başvuru tarihlerini açıklarsaniz sevinirim bu konuda kendime olan özgüvenim yüksektir umarım birlikte çalısırız

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir