Türkiye’nin prestiji Casper’da çalışır mısınız?

casperTürkiye’nin prestiji sloganıyla her geçen gün daha çok büyümekte olan bir Türk kuruluşu Casper ile çalışmak ister miydiniz? 3 Türk mühendis tarafından kurulan ve günümüzde sayılı markalar arasına giren bilgisayar-elektronik devlerinden casper’ın insan kaynakları politikasını sizleri için inceledik. Hemen okuyun ve başvuru yapın;

Casper insan kaynaklarından aldığımız bilgiye göre;

Şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için, insan kaynakları bölümü tarafından çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları yürütülmektedir.
Kurumsal başarının devamı, ancak yüksek motivasyonlu ve kuruma bağlı çalışanlarla mümkündür. Çalışanlarımızın motivasyonlarını, iş etkinliğini ve çalışma verimini arttırıcı uygulamalar geliştirilmekte, kişisel ve mesleki becerilerin geliştirilmesine yönelik eğitimler verilmektedir.

Casper’da ana bölümler Satış, Pazarlama, Üretim, Finans, Kalite Güvence Ve İnsan Kaynaklarıdır.
Casper İstanbul Merkez, Adana ve Ankara Bölge Müdürlüklerinde görevli 261 çalışan bulunmaktadır. Başvuru yapmak için buraya tıklayın.

21 thoughts on “Türkiye’nin prestiji Casper’da çalışır mısınız?

  1. ist anadolu yakasi pendik kaynarcada ikamet ediyorum servis satiş montaş herhani bir bölüm olabilir tl cep 0531 309 85 41

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir