Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK 2 bin 500 işçi alımı yapacak

Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK 2 bin 500 işçi alımı yapacakMadem işi arayanlara güzel haber geldi. TTK yeni yılda 2.500 yeni işçi alımı yapacak.

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürü Burhan İnan, yaptığı açıklamada 2013 yılında planlanan 2 plan hakkında bilgi verdi.

TTK 2013 maden işçisi alımı detayları içi yazının tamamını okuyunuz…

TTK İŞÇİ ALIMI İŞ BAŞVURUSU
Genel Müdür, yaptığı açıklamada 2013 yılında 2 bin 500 işçi almak üzere müracaatta bulunduklarını da belirtirken, “2 bin 500 işçiyi tek seferde almayı planlıyoruz. Bu işçileri yeraltında üretim için çalıştırmayı planlıyoruz” şeklinde konuşarak kurumda çalışmayı bekleyen vatandaşlara müjdeyi verdi.

MADENCİLER TAKİP EDİLECEK
İnan, ayrıca “Yeraltında çalışan işçilerimizin nerede olduğunu tespit etmek için işçilerimizi çiple izlemeye karar verdik” dedi.

6 thoughts on “Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK 2 bin 500 işçi alımı yapacak

  1. yasım 30 benım kacak komur ocagım var ama suan calısamıyorum nıyemı devlet baba kacak calısmamızı istemıyo eee bız ne yapacaz o zaman ac kalacaz yanı neyse ben 9 senedır kacak ocak calıstırıyorum ustalıgını da cogunu ben kendım yaptım ve suan da ttk işci alımı var dıyolar ben 3 sefer mulakatlara gırdım ama torbadan cıkamadım ocaktan anladıgım halde işe giren arkadaslarda ocaga gırıp sonrada korkup kacıyorlar bırakın dırek kaldırıp indirmeyi de önce mulakat gırecek olanı 1 hafta ocakta calıstırın calısabılecek kısılerı alın

  2. Merhaba ıyı Gunler!
    Kendım Zırve Madencılıkte Calısıyorum ve Yasım 25 TTK ıscı alımı ıcın nasıl bılgılendırebılırım.Nerede ıscı alımı Basvurulsrını basvurabılıoruz

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir