Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı Alımı

Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı AlımıTürkiye’nin en büyük bankasında büyük başarılara birlikte imza atmaya hazır mısınız? Bankamızın Genel Müdürlük Bölümleri ve Kurumsal Şubelerinde görevlendirilmek üzere Uzman Yardımcıları alınacaktır.

Sınavın, genel yetenek testi ve mesleki bilgi testinden oluşan ilk aşaması 9 Haziran 2014 veizleyen günlerde gerçekleştirilecektir.

Sınav başvuruları
3 Haziran 2014 Salı günü saat 10.00’a kadar kabul edilecektir.
BAŞVURU KOŞULLARI
a. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
b. İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek, aşağıda yer alan yabancı dil sınavlarından asgari olarak belirtilen sonuçları elde etmiş olmak (Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31.12.2014 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç
belgesiyle belgelemelidir), Yabancı dil sertifikaları, değerlendirme merkezi aktiviteleri aşamasında ibraz edilmelidir.

*TOEFL sınavının CBT ve PBT versiyonları kabul edilmeyecektir. TOEFL sınavına yeni girecek adaylar 1239 kod numarasını belirterek sonuçlarını doğrudan Bankamıza da gönderebilirler.
c. Yazılı sınav tarihi itibarıyle 30 yaşını doldurmamış olmak (9 Haziran 1984 vesonrasında doğanlar başvurabilecektir),

d. Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 31 Temmuz 2015 tarihine kadar tecil ettirmiş olmak (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanlar en geç 1 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla terhis olacak durumda olmalıdır.),
e. Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim verilen aşağıdaki bölümlerinden mezun olmak (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 1 Ağustos 2014 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.)
(*) Söz konusu bölümlerden mezun kişilerin başvuruları; işletme, iktisat, ekonomi, maliye, bankacılık ve dengi dallarda yüksek lisans yapmış olmaları şartıyla kabul edilecektir.
Yüksek lisans mezuniyetini en geç 1 Ağustos 2014 tarihi itibarıyla belgeleyebilmek gerekmektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir