Türkiye İş Bankası Personel Alımı iş başvurusu 2015

Türkiye İş Bankası Personel Alımı iş başvurusu 2015Türkiye İş Bankası 2015 yılı personel alımlarına durmadan devam ediyor. Yeni açılacak olan ve mevcut şubeleri için çok sayıda açık pozisyonu bulunan bankanın insan kaynakları depertmanınca yeni alım ilanları yayınlanıyor…

 

Türkiye İş Bankası 2015 iş ilanları

 • İstanbul İli Memur Alım Sınavı – 08.12.2014 ve İzleyen Tarihler – Bankamızın İstanbul ilinde bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirilmek üzere, 8 Aralık 2014 ve izleyen tarihlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.
 • Çağrı Merkezi – Memur Alım Sınavı – 24.12.2014 ve İzleyen Tarihler – Bankamızın Çağrı Merkezinde gelen çağrılar ve/veya dış arama birimlerinde görevlendirilmek üzere, 24 Aralık 2014 ve izleyen tarihlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.
 • İnşaat Teknikeri Alım Sınavı – 23.12.2014 ve İzleyen Tarihler
  Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Trabzon illerinde görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri alımı gerçekleştirilecektir.
 • Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı – 18.11.2014 ve İzleyen Tarihler
  Bankamızın Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere, 18 Kasım 2014 ve izleyen tarihlerde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı düzenlenecektir.
 • İnşaat Mühendisi Alım
  İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere İnşaat Mühendisi alımı gerçekleştirilecektir.

2 thoughts on “Türkiye İş Bankası Personel Alımı iş başvurusu 2015

 1. Büro hizmetlerî lise mezunuyum.özel güvenlik silahlı olarak çalışmaktayım bankanızda çalışıp kariyer ve hedef lerimi yükseltmek istiyorum cevap verirseniz çok memnun olurum.

 2. merhabalar öncelikli olarak siz degerli bankamızın bünyesinde özel güvenlik olarak çalısmak istemekteyim ilgililere arz ederim

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir