Türkiye Ekonomi Bankası İş Başvurusu

teb2525Son zamanlarda yaptığı yatırımlar ve girişimleriye tekrar dikkatleri üzerine toplayan Türkiye Ekonomi Bankası TEB’te çalışmak istemez miydiniz?

Türk Ekonomi Bankası, “TEB Grubu” nun ilk kuruluşu olup 1927 yılında faaliyete başlamıştır. TEB Grubu şirketlerinin büyük bölümünün kurucusu ve hissedarı konumundadır.

1980’lerde bankalar genellikle ülke çapına yayılmış geniş şube ağları ile hizmet sunarken, TEB, o dönemlerde ağırlıklı olarak dış ticaret finansmanı ve yatırım danışmanlığı konularındaki faaliyetleri ile tanınmıştır.

Ülkemizdeki Özel Bankacılık faaliyetlerinin öncülüğünü yapan Türk Ekonomi Bankası, Türk bankacılık sektöründeki saygın ve ayrıcalıklı konumunu, genişlettiği şube ağı, ürün ve hizmetlerinin çeşitliliğinin yanı sıra, yatırım, leasing, factoring, sigorta ve portföy yönetimi gibi finans sektörünün çeşitli alanlarındaki iştirakleri ile sürdürmektedir.

Şubat 2000’de halka açılan TEB’in yüzde 84,25 oranındaki hissedarı TEB Mali Yatırımlar A.Ş., 10 Şubat 2005 tarihinde dünyanın 6., Euro bölgesinin en büyük bankası olan ve 87 ülkede faaliyet gösteren BNP Paribas ile ortaklık anlaşması imzaladı. Bu ortaklık; Türk finans sektörünün saygın ve güçlü markalarından biri olan TEB ile uluslararası bir marka olan BNP Paribas’nın güç ve deneyimlerini birleştirdi. Bu ortaklık anlaşması ile BNP Paribas; TEB Yatırım, TEB Leasing, TEB Factoring, TEB Sigorta, TEB Portföy Yönetimi ve Amsterdam’da bir Hollanda bankası olarak faaliyet gösteren TEB NV’de pay sahibi oldu.

Türkiye Ekonomi Bankası İş Başvurusu İçin Kariyer Sayfasını Ziyaret Edin.

114 thoughts on “Türkiye Ekonomi Bankası İş Başvurusu

 1. Sakarya Üniversitesi biyoloji mezunumun.formasyonum da var. Şu an özel bir kolejde biyoloji öğretmenliği yapıyorum.sizinle çalışmayı çok isterim.

 2. MERHABA BANKACILIK VE SIGORTA BOLUMUNDE OKUYOR (AOF) MERSİNDE İKAMET EDİYORUM HALK BANKASINDA STAJ YAPTIM BANKANIZDA YERALMAK ISTERİM SAYGILARIMI ARZ EDERİM.

 3. Merhaba Hatay Reyhanlı’dan Süleyman Akay. 1987 Reyhanlı doğumluyum. Gaziantep unv. turizm mezunuyum ve Anadolu ünv. İşletme fakültesi mezunuyum. M:E:B onaylı Bilgisayar proğramı ve İngilizce dil sertifikam var ayrıca b sınıfı sürücü belgesi ve 2022 yılına kadar geçerli pasaportum var. Temizlik ve titizliğe önem veririm , iş konusunda da fedakarlık yapabilirim , uyum sorunum yok ve herhangi bir madde kullanmıyorum (sigara dahil) . Sizinle çalışmaktan onu duyarım…(537) 402 31 86

 4. merheba ben hatice 1989 Diyarbakır doğumluyum 2012 bankacılık ve sigortacılık mezunuyum tek hedefim bankada kariyer sahibi olmak bu hedefimi sizin bankanız aracılığı ile gerçekleştirmek istiyorum birden çok sertifikaya sahibim. güneydoğu ve doğu Anadolu şebelerinizde çalışmak istiyorum gereğini yapmanızı arz ediyorum ..

 5. Merhaba ben yenı mezun oldum,muhasebe mezunuyum,Kahramanmaraş Elbistanda yenı açmış olduğunuz şubede çalışmayı istiyorum,saygılar…

 6. silahlı özel güvenlik sertifikam var deneyimim oldukca yüksektir denizli çivrilde oturuyorum buraya açılıcak şubenizde çalışmak izterim 0539 959 4375

 7. hayırlı günler 2005 yılında silahlı özel güvenlik sertıfıkam var, yenileme eğitiminide tamamladım yakında denizli ilinin çivril ilçesinde açılacak olan teb bank şubesinde siz uygun görürseniz sizinle çalışmak isterim.bekarım..adresim lise ardı,çayır mah,ergenekon cad.no.11 oturuyorum.saygılarımla arz ederim.bu işe çok ihtiyacım var.

 8. Sayın yetkili,
  Ben 1991 Denizli doğumluyum.Isparta radyo televizyon bölümü 2.ci sınıf öğrencisiyim,okula devam zorunluluğum yok.Kariyerimi bankaclık alanında geliştirmek istiyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikam var,halen bilgisayarlı muhasebe kursuna devam etmekteyim.Orta derecede ingilizce bilmekteyim.Eğer kabul ederseniz çok başarılı olacağım.

  Saygılarımla

 9. ben uğur gündüz mersin dogumluyum karamürselde oturuyorum şubenizde güvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum silahlı 05446688468

 10. 1982 Ordu doğumluyum. Afyon Kocatepe Üniversitesi Tarih Bölümü mezunuyum. Özel dersanelerde yaklaşık 6 yıl tarih öğretmeni olarak görev yaptım. İnsanlarla bire bir ilişkilerim ve diksiyonum oldukça düzgündür. Fatsa ilçenizdeki Türkiye Ekonomi Bankasında çalışmayı istiyorum. Gereğini takdirlerinize arz ederim.

 11. Merhaba ben Coskun Sarikaya.1980 Canakkale dogumluyum.boy:1.96 kg:101 silahlı Guvenlik sertifikam var.Çanakkale merkez şubenizde Guvenlik görevlisi olarak çalışmak istiyorum.saygılarımla arz ederim

 12. MERHABALAR ÖNCELİKLE BEN YENİ MEZUN OLDUM. İŞSİZİM İLANINIZI GÖRÜNCE BAŞVURMAK İSTEDİM BELKİ BİRAZ GEÇ OLDU AMA BÜNYENİZDE YER ALMAK İSTERİM. EĞER SİZDE KABUL EDERSENİZ. SAYGILAR ŞİMDİDEN

Bir Cevap Yazın