Türk Telekom Personel Alımı iş ilanları 2015

türk telekom 2015 iş ilanlarıTelekom sektörünün lideri Türk Telekom 2015 yılında da personel alımı yaparak operasyonlarını genişletiyor. Türk Telekom 2015 iş ilanlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Saha Satış Personeli
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Tercihen sahada ve satış konusunda çalışmış,
Microsoft Office Programlarına çok iyi düzeyde hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünce yapısına sahip, raporlama konusunda tecrübeli
Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli
Seyahat etme engeli olmayan,
İyi araç kullanabilen

İş tanımı:

Saha ziyaretleri yapılarak, satış fırsatlarının değerlendirilmesi
Aylık satış hedeflerin gerçekleştirilmesi

Müşteri Temsilcisi
Diksiyonu düzgün,
En az lise mezunu,
18-35 yaşları arasında,
Telefonda etkili iletişim kurabilen,
Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan,

İş tanımı:

Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek, müşteri tarafından talep edilen bilgileri sağlamak ve müşteri memnuniyetini oluşturmak.

58 thoughts on “Türk Telekom Personel Alımı iş ilanları 2015

 1. merhabalar,sizin kurumunuzda çlışmak çok isterim zaren daha öncesinde turkceel global bilgide kurumsal müşteri temsilciliğide yaptım eğitim nedeniyle ayrılmak zorunda kalmıştım başvuru nasıl yapabiliriz acaba

 2. Lise mevzunuyum şuan açık öğretim banka ve sigortacılık okumaya devam ediyorum daha önce müşteri hizmetleri deneyimim vardır sizinle çalışmak isterim teşekkürler

 3. İyi günler. Ben elazığda ikamet etmekteyim.Fırat üniversitesi , iletşim fak. halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunuyum. İnsanlarla iletişim halinde olmayı sevıyorum. Görevimin gerektirdiği sorumlulukları yerine getireceğime inanıyorum. Bu türde iş tecrübelerim de var.
  Okulumu dereceyle bitirdim. İnsanlarla empati kurup sorunlarına çözüm bulmayı sevıyorum. Sizinle çalışmayı isterim. Ilgilerinize rica..

 4. 2012 büro yönetimi ve yönetici asistanligi bolum mezunuyum. 4 yil bankada satis sorumlusu, 3 yil özel bir hastanede bilgi işlem sorumlusu ve özel bir tekstil fabrikasında koordinatör olarak calistim.
  Bilgilerinize.

 5. Merhaba ben izmir de oturuyorum açık öğretim halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum.ikili insan ilişkilerim çok iyidir.Çalışmayı ve öğrenmeyi seven yeniliklere açık azimli bir insanim sizinle çalışmak isterim.İlginize teşekkür ederim.

 6. 4 yıllık kamu yönetimi böl. yani lisans mezunuyum sizinle çalışmayı çok isterim elimden gelenin fazlasını yapacağıma eminim ilginiz için şimdiden teşekkürler.

 7. pazarlama ve reklamcılık bölümü mezunuyum.Diksiyonu düzgün,ikna kabiliyeti yüksek,insan ilişkileri başarılı bir insanım.Umarım sizinle çalışırız.

 8. merhaba, Afyonkarahisar’da ikamet ediyorum. 1989 doğumluyum. Dış ticaret önlisans ve işletme lisans eğitimi aldım. Aradığınız özelliklere sahip olduğumu düşünüyorum.Uygun görülürse çalışmak isterim.İyi günler

 9. Meraba . dis ticaret okuyorum buvyil bitecek . diksiyonumda gayet. Guzel.sizle calismayi cok istiyorum .bilgi verirmisiniz nsil bas vuru yapabilirim

Bir Cevap Yazın