Türk Hava Yolları Personel Alımı

thyTürkiye’nin uçmak diyince akla gelen ilk hava seyahat şirketi THY ile çalışmak ister misiniz? Türk Hava Yolları’nın planlarına göre önümüzdeki yıllarda büyük çapta büyümeler kaydederek buna bağlı olarak personel sayısında ciddi artışlar yapacak.  Peki siz THY’da çalışmayı düşünürmüsünüz?

Türk Hava Yolları Ailesinde Olmak;

Bir ilgi olarak başlayan havacılık, Türk Hava Yolları’nda tüm çalışanlarımız için, kısa zamanda bir tutkuya dönüşmektedir. Bünyemizde yer alan otuza yakın faaliyet alanında bu tutku yaşatılmaktadır.

Türk Hava Yolları geleceğini kendisinde çizmeyi düşünenler için, birbirinden farklı pek çok uzmanlık alanı ile zengin bir kurum yapısına ve insan kaynağına sahiptir. Zincirin halkalarını oluşturan faaliyet alanlarımızın tümü, birbiri ile entegre ve koordinasyon içinde çalışmaktadır. Kuruluşa bağlılık ve etkin takım çalışması, çalışanlarımız arasında en baskın ortak değerlerdir. Çalışanlarımızın kişisel hedefleri ve paylaştıkları değerlerin, her zaman Ortaklığımız’ın hedefleri ve kültürü ile uyum içinde olmasına özen gösterilmektedir.

Yürütülen tüm faaliyetler, sürekli eğitim programlarıyla desteklenmektedir. Böylelikle, belirlenen bireysel gelişim ihtiyaçları karşılanmakta ve kurumsal gelişimin sürekliliği sağlanmaktadır.

Sosyal İmkanlar

İşe geliş ve gidişlerini kolaylaştıracak ve faaliyet gösterdiğimiz şehirlerde oldukça geniş bir bölgeye yayılan servis ağımızla ulaşım; doğum, emzirme, ölüm, evlenme gibi konularda yardım; sigorta; personelimizin çocukları için okul öncesi eğitim (kreş) imkanı, ücretsiz ve indirimli uçuş imkanları ile dünyaya açılma, çalışanlarımıza Ortaklığımız tarafından sunulan hizmetler arasındadır.

431 thoughts on “Türk Hava Yolları Personel Alımı

 1. HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ÖN LİSANS MEZUNUYUM.KURUMUNUZDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM.ALMIŞ OLDUĞUM SERTİFİKALAR:BİLGİSAYARLI MUHASEBE,YÖNETİCİ SEKRETERLİĞİ,ÖZEL GÜVENLİK SİLAHSIZ. İLETİŞİM NO:05387092157

 2. mrhb nasilsinız ayjet ucus okulu gözetımınde lıseye başladım hedefım pılot olmak bu sürecde de calışmam gerekıyorbu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım saygılar

 3. Merhaba iyi gunler, ben Yasin 21 yasindayim Fransa Bordeaux sehrinden yaziyorum. Halkla iliskiler lise mezunuyum ve suan Fransa’da, Universite’de Turizm ve Seyehat Isletmeciligi bolumunde okumaktayim (sure : 2 yillik)
  Bu yil yaz doneminde 2 ay sureciyle tecrube edinme amacli calisma sansim sunuluyor okudugum universiteden. Kabin memuru meslegi buyuk ilgimi ceken bir meslek oldugundan dolayi sizinle bu konu ile ilgili gorusmeyi arz ederim.
  Ayrica, Istanbul Anadolu yakasinda ikamet edebilecegim bir yer var.
  Dinamik, motivasyonu yuksek olan, pozitif dusunen, kendine ozen gosteren, strese dayanikli, takim calismasina yatkin biriyimdir.
  Daha fazla bilgi almak isterseniz her an email adresimden bana ulasabilirsiniz : Yasinn_33@hotmail.fr

  Saygilarimla

 4. Merhaba, ben Hollandada yasiyorum. Bizim burda 3 senelik hostes okuluna gide biliyorsun. Su anda ben 3cu senemdeyim. Almanya Hannover Airportda staj goruyorum, bundan once 6 ay Çinde staj gordum. Diplomami aldiktan sonra thy da calismak istiyorum. Ama bir sorum olucakti, Almanyadanda ucuslar yapiliyormu. Mesela atiyorum, Almanya Berlinde yasasam ordan yurt disi ucusu yapa bilirmiyim acaba. Veya Almanyanin baska bir sehirinden. InsAllah boyle bir imkan vardir. Tessekurler cevabiniz ici .. saygilar

 5. merhaba ben kadir ERBAY 26 06 1988 doğumlu sizin gibi büyük bir kuruluşta çalışmak iştiyorum askerlik hizmetini tamamladım LİSE MEZUNUYUM B SINIFI SÜRÜCÜ BELGEM VAR 10 yıl çalişmiş deneyimim var sevkiyat kalite kontrol ve personel amiri SUHAN ÇALİŞMİŞ OLDUGUM FİRMA ŞİRİN ÇORAP halen çalişiyorum ama sizinle çalışmak işdiyorum İNŞANLAH YARDIMZI OLURSUNUZ CEP NUMARAM 0531 956 27 61 İST YAŞİYORUM

 6. merhaba ben kadir ERBAY 26 06 1988 doğumlu sizin gibi büyük bir kuruluşta çalışmak iştiyorum askerlik hizmetini tamamladım LİSE MEZUNUYUM B SINIFI SÜRÜCÜ BELGEM VAR 10 yıl çalişmiş deneyimim var sevkiyat kalite kontrol ve personel amiri SUHAN ÇALİŞMİŞ OLDUGUM FİRMA ŞİRİN ÇORAP halen çalişiyorum ama sizinle çalışmak işdiyorum İNŞANLAH YARDIMZI OLURSUNUZ CEP NUMARAM 0531 956 27 61

 7. ben istanbul .maltepede oturuyorum..13 sene cezayirge calıştım..cezayir insanlarıylan allaşmam ve ikna kabiliyetim cok yüksek ..cezayir ucuşlarında banada yer veya bir bölüm verirseniz memnuniyetlen calışırım …tel ..05355208564…saygılarımla.bilginize.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir