TTNET Personel Alımı iş başvurusu 2015

TTNet Personel Alımı iş başvurusu 2015Türk Telekom’un internet sağlayıcı şirketi TTNet 2015 personel alımı sürecini başlattı. 2015 yılında yeni eleman alımı yapacak olan TTnet saha personeli ve satış pazarlama ekibine alımlar yapacaktır. TTnet iş başvurusu yapmakta geç kalmayın…

TTNET iş başvurusu ttnet iş ilanları 2015

İşe alım sürecindeki hedefimiz; şirketin vizyonuna, misyonuna, hedeflerine, kültürüne ve iş profiline en uygun nitelikli adayların araştırılması, seçimi ve kuruma kazandırılmasıdır.
Yılda bir kez yapılan norm kadro çalışması doğrultusunda yapılan işe alımlarda adaylar, kişilik envanteri uygulaması ve ihtiyaca göre farklı mülakat teknikleri (panel mülakat, yetkinlik bazlı mülakat, grup çalışması, proje sunumu, değerlendirme merkezi vb.) ile değerlendirilir. Gerekli durumlarda adaylara genel yetenek ve İngilizce yeterlilik sınavı yapılır.

İşe alınacak adaylarda aranan genel nitelikler:

Örgün öğretim veren üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olma,
İyi seviyede (okuma-anlama-yazma-konuşma) İngilizce bilgisine sahip olma,
Microsoft Office Programlarını (Word, Excel vb.) çok iyi düzeyde kullanabilme,
Konusunda tecrübeli olma (Uzman Yardımcısı en az 2 yıl, Uzman en az 3 yıl),
Seyahat engeli olmama,
Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olma.

TTNet STAJ BAŞVURUSU 2015

Yaz dönemi stajyer başvuruları, her yıl mart ve nisan aylarında alınır. Mayıs ayında ise, başvuru şartlarını karşılayan stajyer adayları ile İşe Alım Ekibi tarafından mülakatlar gerçekleştirilir.

Stajyer adaylarında aranan genel nitelikler:

Örgün öğretim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıflarında okuyan (tercihen Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Radyo Televizyon ve Sinema, İletişim, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme, İktisat, İstatistik, Matematik, Grafik, Hukuk vb. bölümler),
Zorunlu stajı olan ve/veya SGK kaydı üniversitesi tarafından yapılan,
Microsoft Office Programlarını (Word, Excel vb.) çok iyi düzeyde kullanabilen.

6 thoughts on “TTNET Personel Alımı iş başvurusu 2015

  1. Meraba denizlide oturuyorum işe ihtiyacım var TTNET te çalışmayı çok istiyorum.Bankacılık ve sigortacılk mezunuym ve birçok sertifikalarım var ayrıca bilgisayar becerim var yardımcı olursanız sevinirim.
    TEL:05367081112

  2. meraba denizlide oturuyorum işe ihtiyacım var türk telekomda çalışmayı çok istiyorum.Bankacılık ve sigortacılk mezunuym ve birçok sertifikalarım var ayrıca bilgisayar becerim var yardımcı olursanız sevinirim.

    TEL:05367081112

Bir Cevap Yazın