TRT iş başvurusu nasıl yapılır ?

TRT iş başvurusu nasıl yapılır ?Türkiye Radyo Televizyon Kurumu TRT yeni personel alımları gerçekleştirecek. Türkiye’nin özel televizyon ve radyo yayıncılığında ilk örnekleri temsil eden ve halen başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren TRT yeni dönem projeleri için birçok teknik eleman, kameraman, ışıkçı, sesçi gibi pozisyonlara alımlar gerçekleştirecek. Setlerde yardımcı personel niteliğinde birçok alım olacak. TRT insan kaynakları iş başvuru formu ve detayları burada..

TRT insan kaynakları:

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT), Türkiye Cumhuriyeti’nin kamu yayıncılığı yapmakla görevli tek kuruluşudur. 1 Mayıs 1964 günü çıkan TRT yasasıyla kuruldu. 1990’ların başında ilk özel televizyon kanalı ve özel radyo kanalı yayına başlayana dek Türkiye’de radyo – televizyon yayıncılığı yapan tek kurum olarak hizmet verdi.
Türkiye Cumhuriyeti’nde televizyon ve radyo yayıncılığı konusunda ilk örnekleri oluşturdu. Günümüzde, 24 saat 10 ayrı kanaldan televizyon yayını gerçekleştirmekte, ek olarak GAP TV alanında da Güneydoğu illerine özel yayın yapmaktadır. Radyo yayıncılığı olarak 12 ayrı kanaldan izleyicilerine ulaşmakta, yine 31 ayrı dilde dış ülkelerdeki izleyicilerine yönelmektedir. wikipedia

11 thoughts on “TRT iş başvurusu nasıl yapılır ?

  1. Merhabalar
    Bende Süleyman Demirel üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği 4.sınıf öğrencisiyim. Trt’de görev almak çalışmak isterim.Ama sayfadaki eleman alımı linki çalışmıyor.Nereden başvurabiliriz?Yardımcı olursanız sevinirim.

  2. gazi üniversitesi eğitim fakültesi sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum.2011 ağustos 27 ve 2012 31 aralık arası 16 ay Ankara Etlik İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde güvenlik müdürlüğü yaptım.TRT bünyesinde çalışmak isterim.saygılarımla..

  3. Merhaba;
    Ben tobb üniversitesi son sınıf öğrencisiyim . TRT ye girebilmem için izlemem gereken yolları, nasıl başvuru yapabileceğimi detaylı bir şekilde nerden öğrenebilirim?

  4. mrb meslek lisesi elektrik m.y.o elektrik mezunuyum bilgisayar ve ingilizce sertifikam var b ehliyetim var adanada ikamet ediyorum ilgilenirseniz 05415759926

  5. haberin detaylarıyla ilğili hiç birşey yazmıyoruz başvuru formuna nasıl ulaşcagız trt nın sitesinde hiç bişey yazmıyoru lütfen daha detaylı yazarsanız seviniriz bide taban puan hakında bilginz varmı teşekürler…

Bir Cevap Yazın