THY’den ağustos ayı uçuş fırsatlarını değerlendirin!

thyTYH ile ucuz yolculuk yapmak ister misiniz? Türk Hava Yollarının Ağustos ayı fırsatlarını kaçırmayın.. Türk Hava Yolları (THY), yolcularına 1-31 Ağustos 2009 tarihleri arasında İstanbul çıkışlı ekonomi sınıfında vergi ve harçlar hariç gidiş-dönüş 111 euro, business sınıfında gidiş-dönüş 333 euro’ya seyahat etme imkanı sunacak

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamada, ağustos ayında promosyonel fiyatlarla uçulabilecek yurtdışı hatların 1-7 Ağustos tarihleri arasında Birmingham, Nice ve Bahreyn, 8-14 Ağustos tarihleri arasında Kazan, Saraybosna ve Kahire, 15-21 Ağustos tarihleri arasında Simferepol, Atina ve Muscat, 22-31 Ağustos tarihleri arasında da Goteborg, Ufa ve Dubai oldukları belirtildi.

Açıklamada, ayrıca uzun hatlar olan Singapur’a 1-7 Ağustos, Lagos’a 8-14 Ağustos, Sao Paulo’ya 15-21 Ağustos ve Bangkok’a 22-31 Ağustos tarihleri arasında ekonomi sınıfında vergi ve harçlar hariç gidiş-dönüş 333 euro’ya seyahat edilebileceği vurgulandı.

Ankara ve İzmir’den yapılacak seyahatlerde belirlenen ücretlere 50 euro, diğer Türkiye çıkış noktaları ve Ercan Havaalanı’ndan yapılacak seyahatlerde ise 80 euro ekleneceği ifade edilen açıklamada, Türk Hava Yolları ve promosyonlar ile ilgili her türlü ayrıntılı bilgiye 444 0 849 numaralı çağrı merkezi, www.thy.com adresinden veya satış ofislerinden ulaşılabileceği kaydedildi.

Bir Cevap Yazın