SunExpress personel alımı SunExpress iş başvurusu

SunExpress, yeni kurumsal kimliği ile günden güne büyüyen bir havayolu şirketinin en önemli simgesi olan uçakta en iyi yatırımları ile son zamanlarda boşalan ve büyüyen kadrolarına yeni personel alımları yapmaya başlamıştır. Sizde SunExpress ile çalışmak ister misiniz?

Son zamanda kariyer ve iş bulma sitelerine baktığımız zaman SunExpress’in kabin memuru ve pilot arayışı içinde olduğunu görebiliyoruz. SunExpress yetiştirmek ve tecrübe kazandırmak yerine tecrübeli pilotları yüksek maaşlarla işe alıyor. Muhasebe departmanı içinde alımlar yapan şirket uzun vadede büyük hedefler peşinde görünüyor. Sizde bu kariyer fırsatlarını değerlendirin SunExpress’e iş başvurusu yapın…

Sun Express iş başvuru formu için hemen tıklayın…

124 thoughts on “SunExpress personel alımı SunExpress iş başvurusu

 1. Nesibe Göktaş
  3.11.1991 konya ereğli doğumluyum,şu anda KKTC _ Gazimogosa’da ikamet ediyorum.Yakın Doğu Üniversitesinde bankacılık ve sıgorta okumaktayım Fızıksel ozellıklerım;
  boyum 1.75, kılom 56, uzun saclı ve kumralım..
  yabancı dıl olarak ıngılızce ve bıraz da almanca bılıyorum.
  Ucmayı cok sevıyorum,sızınle calısmak ıstıyorum.Hosteslıgı en ıyı sekılde yapacagıma garantı verebılırım cunku bunu gercekden ıstıyorum benımle calısmaktan hıcbır sekılde pısman olmayacagınızın garantısını sıze sımdıden verebılırım.
  Ilgınız ıcın sımdıden tesekur ederım..

 2. merhabalar, adım Cansu Gündüz 1990 Almanya doğumluyum. Şuan Almanyada yaşıyorum yanlız izmirde ikamet etmek istediğim için tercihim izmir havvaalanı. Almanyada Realschule yı diplomalı olarak bitirdim daha sonrasında Gastronomie bölümünde 3 sene meslek yaptım. (Ausbildung zur Fachfrau für Systemgastronomie).
  Yabancı dil olarak fransızca artı yüksek derecede Almanca ve İngilizce biliyorum.
  Yardımcı olursanız çok memnun olurum.
  İlginiz için şimdiden teşekkür eder, iyi günler dilerim.
  Saygılarımla,
  Cansu Gündüz

 3. 1991 diyarbakır dogumluyum 2008 lise mezunuyum 1 yıl kadar ilaç firmasın da satış elemanlıgı yaptım özel egitimden muasebe egitimi aldım 8 ay kadar da inşaat firmasında muasebeci olarak çalıştım ingilizcem orta seviyede . seyhat engelim yoktur sizlerlen çalışmayı arz ederim.

 4. siirt üniversitesi turizm seyehat işletmeciliğini bitirdim mezunum stajımı bat-air de bilet satış, asistanlık ve halkla ilişkiler departmanlarında stajımı tamamlamış bulunmaktayım. Ayrıca İzmir çeşmede tatil köyünde servis departmanında çalıştım. inglizcem orta seviyede fransızcamda okuldan öğrendiğim kadar bilgim var. Eğer referans istenirse reeferans gösterilir. seyehat engelim yoktur.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir