Sigarayı bırakmak istiyorsanız elektronik sigaraya başlayın

Sigarayı bırakmak istiyorsanız elektronik sigaraya başlayınHergün sigarayı yarın bırakacağım diyenlerden misiniz? Sigara içerken hem kendinize hem sevdiklerinize hem de maddi olarak cebinize mi zarar veriyorsunuz? Sigara bırakmayı bir türlü başaramıyorsanız size yepyeni bir yöntem tavsiye edeceğiz. Bu yeni yöntemin kısa adı olan e sigara ile sigarayı daha az nikotin çekerek zamanla farklı bir metod izleyerek bırakabileceksiniz…

Nedir bu elektronik sigara?

Adı üstünde olan bu son teknoloji harikası elektronik sigara içerisinde sigara da olduğu gibi nikotin barındırır fakat daha az masraflı ve sigaradan soğutmaya yönelik tasarlanmıştır. Bu sigarayı kullanan kişiler zamanla sigaradan soğuduklarını ve gerek duymadıklarını belirtmişlerdir.

Elektronik sigara likiti ile birlikte kullanılan bu nikotinli teknolojik sigaraların nikotin mg. oranları fark etmektedir. Siz yüksekten başlayıp gerçek bir sigara hazzı alıp sonra daha düşük nikotin oranlı olana geçtikte sigaradan zamanla uzaklaştığınızı ve bu bağımlılıktan kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir