ŞekerBank Personel Alımı iş başvurusu 2015

sekerbank2525Şekerbank 2015 yılında personel alımı yapmaya devam edecek. Şekerbank personel alımı 2015 iş ilanları için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamızın temel unsurları;

Çalışanlarımıza kendilerini teknik bilgi ve kişisel yetkinlik olarak geliştirebilecekleri ortamı yaratmak,
Tüm çalışanlarımıza uygulanabilir, açık ve anlaşılır Kariyer Gelişim ve Planlama sistemini kurmak ve devamlılığını sağlamak,
Yüksek performansı ödüllendirmek,
Görev ve sorumluluklara göre oluşturulan adil ücret sistemini uygulamak,

Kurum kültürünü ve kurumsal değerleri benimseyen, etik ilkelere uyumlu çalışanlara sahip olmaktır.
Şekerbank personel alımı 2015

Müfettiş Yardımcısı

Bankamızın “Müfettiş Yardımcısı” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Teftiş Kurulu Başkanlığı’na bağlı olarak göreve başlamaktadırlar.

Gişe Yetkilisi/Memur

Gişe Yetkilisi/Memur pozisyonları için, yayınladığımız ilanlara ve internet sayfamıza yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Bu kadrolara alım yapılacak adaylar; Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri ve Mülakat sonuçlarına göre, bankanın ihtiyaçları doğrultusunda uygun bölümlere yerleştirilir.

Stajyer Alımları

Bankamız; staj zorunluluğu olan üniversite öğrencilerine; bankacılık sektörünü ve Şekerbank’ı yakından tanımaları amacıyla yaz dönemlerinde en fazla üç ay staj imkanı sunmaktadır. Şekerbank iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

11 thoughts on “ŞekerBank Personel Alımı iş başvurusu 2015

 1. Denizlide oturuyorum bankanızda çalışmayı çok istiyorum.Bankacılık ve sigortacılk mezunuym ve birçok sertifikalarım var ayrıca bilgisayar becerim var yardımcı olursanız sevinirim.

  TEL:05367081112

 2. Denizlide oturuyorum bankanızsa çalışmayı çok istiyorum.Bankacılık ve sigortacılk mezunuym ve birçok sertifikalarım var ayrıca bilgisayar becerim var yardımcı olursanız sevinirim.

  TEL:05367081112

 3. Merhaba;
  cumhurıyet unıversıtesı yıldızeli myo bankacılık sıgortacılık ve anadolu unıversıtesı işletme mezunuyum.gise gorevlisi olarak calısmak isterim.Saygılarımla.İyi çalışmalar..

 4. Merhabalar 1993 doğumluyum Gazi osman paşa üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümünü bitirdim gişe görevlisi olarak çalışmak isterim saygılarımla…

 5. Merhaba, Ben gişe yetkilisi / Memur pozisyonu ıcın ıs basvurusu ılanında bulunmak ıstıyorum..Bahsetmıs oldugunuz genel yetenek sınavı sizlerin belirlemiş oldugu mu yoksa baska kurumlar tarafından belırlenen bır sınav sıstemı seklınde mı olacak.Eğer sizde dikkate alırsanız bu ılanınızı degerlendırmek isterim.1 yıl yurtdısında üniversite okuyordum ama iç savasta oldugu ıcın ülke geri gelmek zorunda kaldım ( Ukrayna ) . Şimdi ise farklı farklı meslek gruplarına basvuruyoruz , iyi günler .

  Sağlıcakla .

Bir Cevap Yazın