Secretcv: Nasıl kayıt olunur?

secretcvcom225İş ve işçi bulma siteleri yazı serimize devam ediyoruz. Şimdide sizlere kariyer.net kadar meşhur olan başka bir iş ve eleman arama sitesini tanıtacağız. Secretcv.com iş ve işçi bulmanın en kolay yollarından biri çünkü sürekli yenilenen iş ilanları ve kolay kullanımı ile diğer iş ilanları sitelerinden daha kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Sizlere secretcv.com’da nasıl üyelik açacağınızı ve nasıl iş ilanlarına ulaşacağınızı bu yazımızda anlatacağız.

İnternetten iş bulma yolları içinde en garantili sitelerden biri olan secretcv.com sizlere uzun zamandır olduğu gibi topsakallı bir arkadaşımız ile üyelik teklifinde bulunuyor.. :)
Öncelikle www.secretcv.com adresine giriyorsunuz.

Üst menüde aday giriş butonundan girdiğiniz sayfada üye olmak için buraya tıklayın butonuna tıklıyorsunuz. Kısayoldan ulaşmak için buraya tıklayınız.

  • Gelen sayfada kendinize unutmayacağınız bir kullanıcı adı ve şifre belirliyorsunuz. Şifrenizi 2 defa yazarak sürekli aktif şekilde kullandığınız e-posta adresinizi yazarak üye ol butonuna tıklıyorsunuz.
  • Üyeliğinizi oluşturduktan sonra karşınıza cv oluşturmanız için 2 seçenek geliyor.. Bunlar;

Tek adımda cv oluşturma: Hızlı ve kolayca ama etkisiz bir cv oluşturuyorsunuz.

Adım Adım cv oluşturma: Kategori kategori sizi yönlendirerek bir cv’de olması gereken her detayı belirtmenizi sağlayan bir cv oluşturma yöntemidir.

Cv’nizi oluşturduktan sonra ister üst menüden iş ilanlarına girip size uygun kriterlere göre iş araması yapabilirsiniz. İsterseniz anasayfadan güncel iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Size ulaşılabilecek iletişim adreslerinin güncel olmasına dikkat ederekten, cv sayfanızda yer alan cvnizi önizleme ile yazdırmanızda mümkün.. Bol şans..

Ekonomy.net – Ömer Kayapınar

25 thoughts on “Secretcv: Nasıl kayıt olunur?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir