Savunmasız kalmayın elektroşok kullanın

Savunmasız kalmayın elektroşok kullanınMalum bazı ülkelerde eğitim seviyesi yüksek bazılarında düşüktür. Durum böyle olunca suç oranlarında değişiklikler görülmektedir. Bir ülkenin suç oranı sadece eğitime bağlı değil geçim sorunlarına dayalıda olabilmektedir. Ülkemizde gasp ve hırsızlık oranları normale göre biraz fazla orandadır. Durum böyle olunca kendinizi savunmak ve korumak için çeşitli güvenlik önlemleri almak durumundasınız…

Bunlar çeşitli yöntemler olabilir, kurusıkı tabanca, küçük bir çakı, biber gazı ve en çok tavsiye ettiğimiz ürün elektroşok cihazı olabilir.

Elektroşok cihazı amerikan polislerinin yaydığı efsanelerin aksine hızlı ve etkili bir korunma aracıdır. Karşıdaki kişiyi kısa süreli etkisiz hale getirmek ve tedbir almak amacıyla bu cihaz bir silah olarak kullanılabilir.

Özellikle bayanların çantalarında biber gazı taşımalarından sonra yaygınlık gösteren çeşitli korunma yöntemleri arasında elektroşok cihazıyla korunma yer almaktadır.

Bu cihazı sadece gasptan, kapkaçtan veya kavgadan korunmak için değil, tehlikeli bir görev noktasında çalışan kişiler içinde tavsiye ederiz. Mesela güvenlik görevlileri şirketin belirlediği kurallar çerçevesinde hiçbir koruyucu önlem almayabiliyor ama karşıdaki kişi ciddi anlamda saldırgan çıkarsa kendinizi savunmak için harika bir çözüm olarak görülebilir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir