Pınar Süt Personel Alımları

353pınarsütTürkiye’de süt ve süt ürünleri denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Yaşar Holding bünyesindeki Pınar Süt’te çalışmak ister misiniz? İlk özel girişimin sembolü haline gelen Pınar, yolculuğuna 1975 yılında Pınar Süt’le başlamıştır. Dünya trendlerini yakından takip ederek, en sevilen lezzetleri, en sağlıklı ürünleri, en son teknolojiyi kullanan çağdaş üretim tesislerinde güvenilir koşullarda üretip, en modern ambalajlarda sunar. Sütten ete, undan peynire, sudan meyvesuyuna, balıktan mayoneze kadar çok çeşitli ürün kategorisi ile 30 yıldır sektörüne öncülük etmektedir.

Pınar Süt, Pınar Et ve Un, Pınar Su, Yaşar Birleşik Pazarlama, Pınar Anadolu Gıda, Çamlı Yem Besicilik, Almanya’da bulunan Pınar GMBH şirketleri ile büyümeyi sürdürmektedir.

AC Nielsen şirketinin Marka Bilinilirliği araştırmasına göre; ette, sütte ve pastörize peynirde en çok bilinen 1.marka diğer gıda kategorilerinde ilk 10 marka arasında yer almaktadır.

İş başvurusu için tıklayınız.

570 thoughts on “Pınar Süt Personel Alımları

  1. Merhaba başvurumu yapamadım.İşe çok acil ihtiyacım var.lise mezunuyum 1978 doğumlu bornava yeşilovada oturuyorum.bana dönmenizi istiyorum.0538 660 19 67

  2. adım isa yagmur 1986 dogumnluyum pınarsut gibi büyük birfırmada devamlılıgı olan buyuk fırmanızda calısmak isyiyorum lise mezunuyum işe ihtiyacı birisi olark degerlendırmenizi bekliyorum 543 713 30 61

Bir Cevap Yazın