Personel Alımı Haberleri Ekonomy.net’te!

personelKurumların personel alım ilanlarını çeşitli kaynaklar kendileri yorumlar ve haber olarak duyurur. Sitemizde yer alan personel alımı kategorisindeki haberlerimizde aynı şekilde sadece haber olarak ziyaretçilere duyurulmaktadır.Başvurularınızı ekonomy.net’ te yayınlanan haberlere değil alımın olacağı kurumun resmi websitesinde başvuru formu veya cv gönderimi yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.Başvurunuz için hızlandırılmış şekilde formu sayfamıza eklemişsek bunu özel olarak belirtir fazladan vakit kaybetmenizi engellemiş oluruz. Fakat sitemizde duyurulan personel alımı ilanlarına başvuru hakkında kişisel bilgilerinizi değil sadece alım hakkındaki görüşlerinizi rica ederiz.

Personel alımı haberleri için iş haberleri kategorisine bakınız..

gerçekleştirebilirsiniz.Başvurunuz için hızlandırılmış şekilde formu sayfamıza eklemişsek bunu özel olarak belirtir fazladan vakit kaybetmenizi engellemiş oluruz. Fakat sitemizde duyurulan personel alımı ilanlarına başvuru hakkında kişisel bilgilerinizi değil sadece alım hakkındaki görüşlerinizi belirtmenizi rica ederiz.

3 thoughts on “Personel Alımı Haberleri Ekonomy.net’te!

 1. merhaba
  24 yaşındayım.Antalya da ikamet ediyorum.
  Mütercim Tercümanlık mezunuyum.
  Almanca ve İngilizce dillerinde iyi derecede yazılı ve sözlü çeviri yapabilmekle beraber,
  Akdeniz Üniversitesi’nde İŞLETME YÜKSEK LİSANS ı
  yapıyorum.(Tezsiz bir program olduğu için çalışma saatleri dışında akşam eğitim alıyorum).
  ANTALYA ya da İLÇELERİNDEKİ herhangi bir şubenizde çalışmaktan onur duyarım.05073447677

 2. 1986 doğumluyum.EML endüstriyel elektronik mezunu olup,askerliğimi yapmış bulunmaktayım.Sabancı şirketler grubunun her hangi bir fabrikasında çalışmak istiyorum.teşekkürler.

Bir Cevap Yazın