Personel Alımı Haberleri E-posta Aboneliği

Sizlere daha önce iş ve personel haberleri blogu personeleman.com internet adresimizi duyurmuştuk. Bu siteyi takip eden birçok kişinin iş ilanlarını takip etmek amacı ile abone olduğunu bildiğimizden dolayı sizleri yeni e-posta aboneliği servisimize yönlendirmek istedik.

Personeleman.com, e-posta aboneliğine mail adresiniz ile kayıt olarak, tarafınıza gönderilen mailde yer alan link bağlantıyı tıklamanız durumunda e-posta adresiniz listemize eklenerek, feedburner servisi sayesinde iş haberleri ve personel alımı haberlerini, yani kısacası iş dünyasına dair ne ararsanız bulabileceğiniz personeleman.com internet sitesinin içeriklerini her sabah e-posta adresinize alabileceksiniz.

4 thoughts on “Personel Alımı Haberleri E-posta Aboneliği

  1. Hayır, değil. Sadece o kutucuğa e-posta adresinizi yazıyorsunuz ve e-posta adresinize gelen onay linkini tıklıyorsunuz. Artık yeni haberler sürekli e-posta adresinize gönderiliyor. Böylece günlük olarak personel alımı haberlerine ulaşabilirsiniz.

  2. merhaba trabzon doğumluyum istanbul b.cekmecede oturuyorum 1979 doğumluyum 12 yıldan beri şöförlük yapıyorum söförlük işi arıyorum ilgilenirseniz sevinirim saygılarımla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir