Pegasus bedava uçak bileti nasıl alınır?

Her sektörde olduğu gibi Hava yolu şirketleride süper cazip kampanyalar yapmaya devam ediyor. Hava yolu şirketleri içinde önemli bir yere sahip olan Pegasus geçmişi unutturmak adına çeşitli kampanyalar yaparak müşterinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Pegasus bedava uçak bileti kampanyasını kaçırmayın!

Pegasus Havayolları, 11 Ocak-11 Şubat tarihleri arasında gidiş-dönüş yurt dışı bilet alıp uçuşunu gerçekleştiren yolcularına ücretsiz yurt içi bilet verecek.

Pegasus Havayolları’ndan yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında, 11 Ocak-11 Şubat tarihleri arasında web sitesi ”flypgs.com”dan Türkiye çıkışlı yurt dışı gidiş-dönüş bilet alıp mart ayı sonuna kadar seyahatini gerçekleştiren yolcular, haziran ayı sonuna kadar kullanabilecekleri bir yurt içi tek yön bilet kazanıyor.

Açıklamada, ücretsiz yurt içi biletini almak isteyen yolcuların, yurt dışı uçuşlarını gerçekleştirdikten sonra haziran ayı sonuna kadar Pegasus Çağrı Merkezi’ni arayarak biletlerini temin edebilecekleri kaydedildi.

Kampanyanın, Pegasus’un Amsterdam, Atina, Basel, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Kopenhag, Köln, Krasnodar, Londra, Münih, Stuttgart ve Zürih uçuşlarında geçerli olduğu belirtilen açıklamada, yurt dışı uçuşlardaki bilet fiyatının 49,99 Avro’dan başladığı ifade edildi.

Açıklamada ayrıca, bugünden itibaren Pegasus’la dış hatlarda gidiş-dönüş seyahat eden yolcuların, İstanbul-Sabiha Gökçen Pegasus EKOPARK’ı 72 saat (3 gün) yerine 168 saat (7 gün) ücretsiz kullanabilecekleri bildirildi.

3 thoughts on “Pegasus bedava uçak bileti nasıl alınır?

  1. bedava biletim var nasıl alacagımı bilmiyorum acantelere gidiyorum ücret karşılı bedava bileti internet üzerindenden temin edceğini söylüyor yardımcı olsanız sevinirim

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir