Pamukkale Turizm Bilgi İşlem Personeli Alımları

Pamukkale Turizm Bilgi İşlem Personeli AlımlarıPamukkale Turizm’de Bilgi işlem personeli olarak çalışmak ister misiniz? Pamukkale Turizm Bilgi işlem elemanı alımı yapıyor…

İnsan Kaynakları Politikası:

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmanın gereği olarak karşılıklı sevgi, saygı, eşitlik, güven ve etik değerlere sahip olma ilkeleri etrafında şekilleniyor.

Organizasyonumuz içinde yer alan çalışma arkadaşlarımızın, işinin sahibi ve lideri olduğu bilinci ile eğitim, bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışması için fırsat tanıyor, sorumluluk veriyor, gelişmeleri için hedefler belirliyoruz.

İnsan kaynakları uygulamalarımızın temelinde, ait olma duygusu ile ailemizin bir üyesi olma bilinci yer alıyor. Bu bilinçle aile fertlerimiz olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımıza eşit, insani değerler içinde yaklaşarak, şirket kültürümüze uyumlu insan kaynakları sistemleri uyguluyoruz.

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmak isteyenler, web sitemizdeki başvuru formlarını doldurabilirler ya da ozgecmis@pamukkale.com.tr elektronik postamıza özgeçmişlerini ulaştırabilirler.

İşin Tanımı
Pamukkale Turizm bünyesinde kullanılan otomasyon programında son kullanıcıya destek verebilecek aday aramaktayız.

Aranan Nitelikler

Firmamızda görev alacak;
En az yüksek okul mezunu(tercihen Bilgisayar Programcılığı,Bilgi İşlem vb,)
Askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli ,
Dış görünüşüne önem veren,
Ms Office programlarının kullanımına hakim,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Diksiyonu düzgün ve insan ilişkilerinde başarılı,
Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 thoughts on “Pamukkale Turizm Bilgi İşlem Personeli Alımları

  1. Denizlide oturuyorum kurumunuzda çalışmayı çok istiyorum.Bankacılık ve sigortacılk mezunuym ve birçok sertifikalarım var ayrıca bilgisayar becerim var yardımcı olursanız sevinirim.

    tel:05367081112

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir