Özel günlerinizi Hayaller Dükkanı’nda gerçeğe dönüştürün

Özel günlerinizi Hayaller Dükkanı'nda gerçeğe dönüştürünTakip edenler bilir bu blogta ekonomi dışında sizleri memnun edecek paylaşımlarda bulunduğumuzu, işte tam da öyle bir paylaşım ile yine karşınızdayız. Aslında bu bir paylaşımdan ziyade bir başarı hikayesinin tanıtımı, hizmette başarının aslında işini severek yapmaktan geldiğinin ispatı olan bir tavsiye yazısı olacak…

Herkes düğün, sünnet, nikah gibi özel günleri için davetiye, hediyeler, bebek şekeri tarzında özel şeyler hazırlatıp o anı ölümsüz kılmayı ister. Bu yıllardır devam eden ve sonsuza kadar devam edecek kibar bir gelenek olarak bilinir.

Bu işi 3 yıl önce oğlu dünyaya gelince farkeden ve daha sonra bu işe aşık olmuş biri Çiğdem Dilaver’in Hayaller Dükkanı isimli e-ticaret girişimine dikkat çekmek istedik.

Birden fazla işi yaparsanız belki başarı oranınız çok düşebilir ama işinizi severek yaparsanız viral reklam dediğimiz, kulaktan kulağa müşteri sayısında artışın yaşandığını görebilirsiniz. Çiğdem hanım viral reklam pastasını yiyenlerden diyebiliriz. İstanbul’da yaşayıp kendisi ile çalışma fırsatı bulan müşterilerinin diğer özel günlerinde vazgeçilmez tercihi olduğunu farkettiğimiz başarılı bir kadın esnaf.

Eğer aklınızda yakın zamanda mevlüt şekeri siparişi vermek varsa size tavsiyemiz öncelikle satışta olan ürünlere bakarak bir fikir sahibi olmanız yönünde olacaktır. Herkese şimdiden keyifli alışverişler  ve mutlu günler dileriz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir