Odeabank yeni şubeleri için personel alımları yapıyor

Odeabank yeni şubeleri için personel alımları yapıyorBank Audi’nin yüzde yüz iştiraki ile Türkiye Bankacılık Sektörüne göz kırpan Odeabank son dönemde reklam filmleriyle, piyasaya hızlı girişi ve büyümesiyle adından söz ettirir oldu. Odeabank tanıtım çalışmaları yaparken bir yandan da yeni açılan şubeler için insan kaynakları departmanına büyük önem veriyor. Her müşteriye aynı kalite de hizmeti sunabilmek için tecrübeli isimleri bir araya getirmeye başlıyor. Buna en büyük örnek HSBC’den transfer ettikleri genel müdür Hüseyin Özkaya gösterilebilir. 2013 yılında ve önümüzde ki yıllarda gişe memuru, güvenlik görevlisi gibi benzeri pozisyonlara alımlar olmaya devam edecek ve insan kaynakları sayfasından sizler için alımlara ilişkin bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Odeabank insan kaynakları:

Günümüzde rekabetçi çalışma hayatında, mesleki gelişimin sürekliliği büyük önem taşır. Odeabank, Grup stratejisi ve iş ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlara, şirket içi farklı kariyer imkanları sağlamak için içerden işe alım, tayin, terfi, görevlendirme ve uluslararası görevler sağlayarak çeşitli kariyer gelişim olanakları sunar.

Beceri ve yetkinlikler çerçevesinde, çalışanların gelişimlerini destekleme, potansiyellerini kişiye özel yatırımlarla ortaya çıkarmalarını sağlama ve kariyer imkanlarını zenginleştirme odağıyla kariyer yönetimi ve planlaması yapılır.

Etkin bir yetenek yönetimi stratejisiyle çalışanlara başarılı bir kariyer yolu oluşturmak için destek verilirken, aynı zamanda Odeabank’ın ilerleyen süreçlerdeki başarılarında aktif rol üstlenebilecek bireyler geleceğe hazırlanır.

Eğitim İmkanları

Odeabank, en değerli kaynağının insan olduğu prensibiyle hareket ederek en iyi ekibi yetiştirme ve gelişimi sürekli kılma bakış açısıyla eğitim faaliyetlerini yürütür.

İşe yeni başlayan çalışanlara, banka kültürünü tanıtma, ortak değerleri ifade etme ve Odeabank’a en kolay şekilde adapte olmalarına yönelik oryantasyon programı sunulur.

Farklı rollerin, farklı ekiplerin ihtiyaçlarını giderme, iş kolu ve birimlere özel olarak ilgili alanda görev yapan çalışanların gelişimlerini desteklemeye yönelik, güncel uygulamalar eğitimlere entegre edilerek eğitim programları hazırlanır.

Çalışanlar, iş sorumluluklarıyla doğrudan bağlantılı ve daha yüksek performans göstermelerini destekleyecek şekilde davranış, iletişim gibi beceri eğitimleri ile teknik becerilerin üzerinde durulduğu çeşitli eğitim faaliyetlerine davet edilir.

Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası

Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, sektör uygulamaları baz alınarak, kurum içi adil ve şeffaf bir ödüllendirme stratejisiyle kurgulanmıştır.

Yüksek performansı teşvik etme ve başarıyı ödüllendirme odaklı bir yaklaşım ilkesiyle oluşturulan Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, piyasa dinamikleri ve kurum içi adalet göz önünde bulundurularak ihtiyaçlar çerçevesinde belli aralıklarla değerlendirilir ve gerekli durumlarda revize edilir.

Odeabank çalışma kültürü, çalışanlara saygı, sevgi ve güven sınırları içerisinde, açık ve çift taraflı iletişime dayalı, uzun yıllar devam edebilecek bir çalışma ortamı sağlama prensibine dayanır.

Yaratıcı ve yapıcı zekaya sahip bir ekiple birlikte olmanın ve çalışmanın getirdiği avantajla, Odeabank’ta her birey kendi bulunduğu ortama katma değer sağlar.

Tüm çalışanların ekip ruhuna güç katarak, etik değerler çerçevesinde keyifle çalışması hedeflenir. Çeşitliliği yakalama ve uluslararası kültür yapısının ayrıcalıklarını kurum içinde deneyimleme olanakları desteklenir. Odeabank’ı başarılı yarınlara taşıyacak yolda deneyim, yenilikçilik, sorumluluk bilinci ve dinamizmin hakim olduğu bir iş ortamına sahip olunması esastır.

Çalışan Profilimiz

Odeabank Ailesi;

İyi eğitimli,
“Müşteri memnuniyeti” odaklı,
Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayan,
Global düşünce yapısına sahip,
Öğrenmeye hevesli ve yeniliklere açık,
Takım çalışmasına yatkın,
bireylerden oluşmaktadır.

İşe Alım Süreci

Odeabank iş başvurusu

Odeabank’ta tüm seçme ve işe alma süreçleri, söz konusu pozisyonun gerekliliklerini en yeterli şekilde karşılayacak olan eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adayı işe almaya yöneliktir. Hızla büyüme ve gelişmeye bağlı olarak ortaya çıkacak açık pozisyonlar www.kariyer.net’ten duyurulacaktır.

Başvurular titizlikle değerlendirilecek, pozisyonun özellikleri ve gerekliliklerinin karşılanması durumunda, adaylarla doğrudan iletişime geçilecekir.

Performans Yönetimi

Odeabank Performans Yönetimi, geribildirim ve koçluk desteği veren ve ekip çalışmasını benimsemiş bir yönetim tarzı yoluyla, çalışanın gelişimine ve daima daha yüksek performansa teşvik eden bir yaklaşım temelinde oluşturulmuştur.

Çalışan gelişiminin devamlılığını sağlamak amacıyla yılda iki kez performans değerlendirmesi yapılır.

Performans değerlendirmeleriyle, çalışanın gelişim gösterme konusunda özendirilmesi, gelişimi için gerekli desteklerin(eğitim, iş üzerinde deneyim vb.) sağlanması, yönetici ve çalışanlar arasındaki iletişimin arttırılması ve nesnellik kültürünün geliştirilmesi yoluyla kurumun bütünsel performansının arttırılması hedeflenir.

7 thoughts on “Odeabank yeni şubeleri için personel alımları yapıyor

  1. sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

  2. selm yaklaşık 12 yıldır hastane söktöründe temizlik görevlisi olarak calışmaktayım bankanızda cay ve temizlik işinde görev almak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum. 05358141409 saygılarımla hüseyin tetik.

  3. Bankacılıkta kazandığım 25 yıllık birikim ve tecrübelerimi paylaşabileceğim bir çalışma ortamı arıyorum . ( yapı kredı -tic kredi paz yönt ,denizbank -opr ynt , garanti bankası ,opr ynt ) Araştırmacı , disiplinli , yenilikçi,ileri görüşlü , detaycı ,sabırlı , adil ,satış ve hedef odaklı , operasyonel işlemleri mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak yürütebilecek, yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatleri konusunda sıkıntısı olmayan bir çalışana ihtiyacınız varsa beni arayabilirsiniz.. Saygılarımla .

  4. 20 yaşındayım evliyim.Bursa’da yaşıyorum.Düz lise mezunuym ve sekreterlik sertifikam var.MEB. onaylı ve 180 saatliktir.Bilgisayar konusunda yeterli bilgiye sahibim lise son sınıftada bilgisyar dersi gördüm .Azimliyim ve çalışmayı severim.ilginize teşekkür ederim.05079441496

  5. meslek lisesi elektrik mezunuyum ,meslek yüksek okulu elektrik mezunuyum ,b ehliyetim var, 1.87 boyundayım adanada ikamet ediyorum ilgilenirseniz 05415759926

Bir Cevap Yazın