Maximum kredi kartı online başvuru

525-maximumİş Bankası’nın hayatınızı maximum yaşamanız için size sunmuş olduğu birçok üye işyerinde taksitli alışverişlerde rahatça kullanabildiğiniz kredi kartı Maximum’a başvurmak istediğiniz için şuanda bu sayfadasınız. İş Bankası her zaman kaliteden ödün vermeden 2009 kar oranlarındanda anlaşılacağı üzere sürekli büyüme kaydeden ve bunu çeşitli hizmet ve kredi olanaklarına yansıttığı gibi maximum kredi kartının özelliklerinede eklemeye devam ediyor.

Maximum kartın Maximum özellikleri;

Maximum üye kuruluşlarında kazandırır: Türkiye’de sayıları 200.000’e yaklaşan Maximum üye kuruluşlarından, hem taksitli alışveriş yapabilir, hem de birbirinden cazip Maximum Kart indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Tüm alışverişlerinizde “çok çok” MaxiPuan kazanır, puanlarınızı Maximum üye kuruluşlarında anında para yerine harcayabilirsiniz.

Ödemesi kolay: Ödemelerinizi kolayca, zamanınızı ve paranızı en verimli şekilde kullanarak yapabilirsiniz.

Maksimum ayrıcalıklar: Maximum Kredi Kartınız sizi ve harcamalarınızı güvence altına alır, sizi ayrıcalıklı kılar.

Ek Kart: İsterseniz, yakınlarınız için ek kart başvurusu yaparak onların da Maximum Kart ayrıcalıklarından yararlanmasını sağlayabilirsiniz. Maximum, size ek kartlar için iki farklı seçenek sunuyor: Yakınlarınızı,

  • İsterseniz sizin kartınızla aynı limiti paylaşan ve aynı numaraya sahip bir ek kart ile
  • Ya da sizinkinden farklı bir limiti ve numarası olan bir ek kart ile

maksimum ayrıcalık sahibi yapabilirsiniz.

İş Bankası İnteraktif Bankacılık şifreniz varsa yaşam daha da kolay: Internet Şubemizden, Netmatiklerimizden veya 444 02 02 numaralı çağrı merkezimizden başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Maximum kredi kartı başvurusu için hemen tıklayın.

One thought on “Maximum kredi kartı online başvuru

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir