Kurban Bayramınızı Kutlarız (2010)

Tüm ziyaretçilerimizin ve yorumcularımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimiz ile kutlar, nice mutlu bayramlar dileriz.

2010 yılı Kurban Bayramı vesilesi ile siz değerli ziyaretçilerimizin Kurban Bayramını kutlamak hemde varsa bir hatamız bu yazı altında, Türkçe imla kurallarına ve hitap şekline uygun bir biçimde bize iletmenizi istedik. Her ne kadar bize iletişim sayfasında yer alan e-posta adresiyle sorunlarınızı iletibilseniz de biz yine de herkesin önünde sormak istediğiniz birşeyler olabilir diye düşündük.

Lütfen seviye sınırını koruyarak, kırgınlık yaşadığımız kişiler varsa onlarla bu yazı altında bayram vesilesi ile uzlaşma yolunda tartışarak barışalım.

Ekonomi blogunuz ekonomy.net her geçen gün gelişen yapısı ve uzman editör kadrosu ile sizlere daha iyi hizmet vermek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir.

Saygılarımızla,

2 thoughts on “Kurban Bayramınızı Kutlarız (2010)

  1. izmir gazemir emrez mahellesinde ikamet etmekteyi daha önce şirketinizde muavin olarak çaliştim e sınıfı ehliyetim var şöförlük ve dagitim işi ariyorum 05532335768

  2. Bu samimi ve yardım sever duruşunuz ile hazırladığınız haberler için size teşekkür etmemiz gerekirken birde şikayetiniz var mı diye soruyorsunuz. Böyle güzel bir siteden kim şikayetçi olur ki şaka mı bu? :)) İyi bayramlar….

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir