Kredi kartını kullanmak istemeyenler için kapıda ödeme

Kredi kartını kullanmak istemeyenler için kapıda ödemeSon dönemlerde artan elektronik ticaret alışverişleri çeşitli ödeme yöntemlerini beraberinde getiriyor. İnsanlığın ilk çağından bu  yana gelen güvensizlik problemi bunun başlıca nedeni olabiliyor. Kendini kanıtlamış bazı güvenilir firmalar ise müşterilerinin gözünden olaya bakarak birçok alternatif ödeme yöntemi geliştirebiliyorlar.

Kapıda ödemeli alışveriş siteleri güvensizlik problemi yaşayan müşterilerin imdadına yetişiyor. Bu tarz siteler önce ürünü gönderiyor kargocu aracılığıyla ücreti tahsil ediyorlar.

Ürün yelpazesinde bir kısıtlama olmayan bu alışveriş siteleri telefon kapıda ödeme alarak sizlere hizmette sınır olmadığını gösteriyorlar. Tek yapmanız gereken ürünü sepetinize ekledikten sonra siparişinizi fatura bilgilerinizi doğrulamak ve ürünü satın alma işlemlerini tamamladıktan sonra ürünün adresine gelmesini beklemek.

Bu ürünler arasında neler mi var ? iphone 5 kapıda ödeme yapma imkanı var dersek inanır mısınız? Evet yanlış duymadınız cep dünyasını sarsmış bir markadan apple’ın iphone5 ürününden bahsediyoruz.

Son olarak internet üzerinden alışveriş yapmak sandığınız kadar zor değil yeterki güvenilir siteler bulun, bulamadığınız takdirde ise kapıda ödeme imkanı olan siteler ile çalışabilirsiniz. Bunlardan birtanesi kapidaode.com online alışveriş sitesidir.

Bir Cevap Yazın