Kamil Koç eleman alımları iş başvurusu

Seyahat denilince akla gelen ilk firmalardan yıllarca kocaman dev bir markaya dönüşmüş olan Kamil Koç’un ilk sıralarda gelmesi tesadüf değildir. Bunun sebebi yıllarca profesyonel işe alım süreçleri ve son teknolojiyi yakından takip etmeleridir.

Son zamanlarda kalifiye personel ihtiyaçları için kendi bünyelerinde eğitim süreçleri başlatan firma yeni personel alımları ile dikkatlerden kaçmıyor. Her geçen gün daha fazla büyüyen Kamil Koç eleman alımları fırsatlarını değerlendirin ve sizde Kamil Koç’a iş başvurusu yapın.

Kamil Koç İnsan kaynaklarından edindiğimiz eğitim süreci hakkında bilgiler:

Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş.daha “güçlü bir birey, daha güçlü bir toplum” için eğitimin değiştirme ve geliştirme gücüne olan inancıyla, yolcusunu önceleyen bir tutumla hizmet veren çalışanlarını bilinçlendirmeyi amaçlayan eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu eğitimlerde çalışanlarımızın hem kurum kültür ve birliğine uygun bilgi beceri, tutum ve davranışa sahip olması hem de bir ekip ruhu içerisinde müşterilerimiz ile etkin ve doğru iletişim kurmaları amaçlanmaktadır. Ayrıca, “İnsan hayatı bir bütündür” ilkesiyle çalışanlarımızın eğitimlerde aldıkları bilgi, beceri, tutum ve davranışların sosyal hayatta da kullanabilmeleri hedeflenmektedir.

Eğitimlerimiz, yetişkin psikolojisine, özelliklerine ve beklentilerine göre hazırlanmakta ve programlanmaktadır. Eğitimlerde eğitim salonlarının fiziksel uygunluğu da göz önünde bulundurulmakta; oyun, rol oynama ve iş hayatından örnek olay çözümlemeleri ve soru-cevap tekniğiyle de eğitimlerin etkinliği arttırılmaya çalışılmaktadır.

Eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesinde, gözlem, performans değerleme sonuçları ve iş tanımları yanı sıra; çalışanlarımızın almak istedikleri eğitimleri kendilerinin belirlemesine de imkân tanınmaktadır. Eğitim ihtiyaçları kurum içinde ya da dış kaynak ile karşılanılabilmektedir.

Şirketimiz, birinci kuşağın tecrübesiyle, ikinci kuşağın gücünü birleştirerek üçüncü kuşağın yeniliklere açık yapısının değerlendirilmesine yönelik eğitim politikalarına itibar etmeyi planlamaktadır.

Dünyaca kabul görmüş terminoloji ve bilgileri kendi potamızda eriterek tümüyle bünyemize –sektörümüze yönelik pratik ve uygulamaya dönük bir eğitim sistemi benimsenmektedir. Bu sistemle, yılların deneyimiyle belirlenen ve güncellenen yolcu beklentileri göz önünde bulundurularak, şirketimizin personeliyle birlikte, çalışma ilke ve kurallarını tespit edip uygulayabilmesi amaçlanmaktadır.

Kamil Koç iş başvurusu yapmak için hemen tıklayın.

896 thoughts on “Kamil Koç eleman alımları iş başvurusu

  1. Selamun aleyküm. Yaşım 18. İstanbul Sefaköyde yaşıyorum host olmak istiyorum biraz tercübeliyim tl. 0543 617 84 xx Aramanızı Bekliyorum. Syglr.

  2. slm bn mevlüt eskişehirde kalıyorum 1996 10.10 dogumluyom seyahat engelim yok firmanızda calişmak istiyorum 05434438038

  3. 0545 453 26 09 muawinlik işi arıyorum konyada oturuyorum sizinle calısmak istıyorum aramanızı beklıyorum saygılarımla.

  4. Ben basri cirit Pamukkale turizmde 1 yıl hostluuk yaptım eğer ihtiyaç varsa kamil Koç ta çalışmakisterim iirtibata no 05454006707

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir