Hoons iş başvurularınızı bekliyor!

Almanya merkezli meşhur piliççi Hoons Türkiye’ye yatırım yapmak için kolları sıvadı. 3 yıl içinde 50 şube ile 1000 kişiyi işe almaya hazırlanan meşhur çevirme piliç restorantı yatırımını gidişata göre değiştirmeyi düşünüyor. Özgeçmişinizi hazırlayarak bu iş fırsatını değerlendirebilirsiniz…

Türkiye’ye yatırım kararı alan Alman piliç çevirme markası Hoons, pazarda agresif büyüme planları yapıyor. Üç yılda 15 milyon euro yatırım ve bin kişilik istihdam hedefleyen şirket yetkilileri, ilk şubelerini bu ay İstanbul Kozyatağı’nda hizmete açacak.

2003 yılından bu yana Almanya’da faaliyet gösteren Hoons, 2012 yılı içerisinde de Türkiye’ye komşu ülkelerde ve uygun merkezlerde şube açmaya hazırlanıyor. Hedef pazar olarak Rusya, Ukrayna, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ile Ortadoğu ülkeleri düşünülüyor. Bu anlamda ilk yatırım Azerbaycan’a yapılacak. Ülkelerin tüm operasyonları ise Türkiye üzerinden yürütülecek.

50 şube, bin kişilik istihdam
Türkiye’deki tavukçuluk sektörünün gidişatına göre yatırım rakamlarının iddialı olmadığını vurgulayan Hoons CEO’su Oliver Blum, “Sadece İstanbul 15 milyonluk dev bir metropol. Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Trabzon gibi illerdeki tüketici profilini de değerlendirirsek bu rakamlar hedeflerimizin altında kalacak” diyor.

Üç yıl içinde 50 şubeye ulaşacaklarını müjdeleyen Blum, her şubede ortalama 20 kişinin çalışacağını söylüyor. Personel dağılımı ise şöyle olacak: Bir restoran müdürü, iki vardiya müdürü, dört mutfak sorumlusu, üç kasiyer, iki servis elemanı, altı motosikletli paket elemanı, iki temizlik elemanı. Yani işler yolunda giderse toplam bin kişi iş sahibi olacak.

İstanbul’daki ilk şubede çalışacak personelin bir kısmı işe alınmış durumda. Ancak bu şube için hala geç kalınmış değil. Ay sonuna kadar başvuru alınmaya devam edilecek. İstanbul dışındaki diğer şubelerin açılması ise 2011 yılı içinde gerçekleşecek. Güleryüzlü ve takım ruhu taşıyan kişileri tercih edeceklerini belirten Blum, çalışmak isteyenlerin CV’lerini www.hoons.com.tr adresine gönderebileceklerini söylüyor.

11 thoughts on “Hoons iş başvurularınızı bekliyor!

  1. meraba ben balıkesirde yaşıyorum iki yıl istanbulda real avm de çalıştım e sınıfı ehliyetim ve özel güvenlik kimliğim var uygun görülen departmanda sizinle çalışmak istiyorum.

  2. öncelikle iyi günler dilerim ilanınızı yeni gördüm bende sizlerle çalışmak isteri B .A2 EHLİYETİM var ayrıca işkembe ve tak tak işkembe ustasıyım ahçıyım sulu yemek ve ızgara ustasıyım sizlerle çalışmak isterim uygun görürseniz sakaryadayım askerlihimi istanbul silivride jandarma da ahçı olarak yaptım istanbulu iyi bilrim beslehimde ve tecrüğbemde 12 yıl tecrübem var esnaflıhımda yani anlayacahınız önce müşteri memnuniyeti bir de şunu eklemek isterim bizlere teslim edecehiniz işyerleri sizin dehil bizim çünkü oradan ekmek yiyecehiz sahip çıkmamız lazım slm yaşım 25. ilgilendihiniz için şimdiden teşekkür edrim sayın ilgili saygılarımla sertan kış .

  3. Mrb. TSK dan kendı ıstegımle ayrıldım Bsınıfı ehlıyetım Bilgisayar ve kamu kuruluslarından taktırlerım kurs belgelerım var seyehat sorunum yok herhangi bir ilde çalısa bılırım.

  4. Mrb, Ziraat Mühendisiyim, 25 yaşındayım, B sınıfı ehliyete sahibim, ticari alanda deneyimliyim. Antalya merkezde ikamet ediyorum. Açılacak olan iş yerlerinizde çalışayım veya çalışmayayım şimdiden hayırlı olsun.

  5. mb yeni aclacak olan şirketinizde calışmak isterim e sınıfı ehliyetim var 12 yıldan beri şöförlük işi yapıyorum başka bölümlerinizdde calışmak isterim istaanbul büyük cekmecede oturuyorum.tel05373839743
    05419069743

  6. slm yeni acılacak olan işyerinizin herhangi bir bölümünde calışmak isterim 17 yıl noterde calıştım resmidairelerde evrak takip işleri yaptım şimdiden teşekkürler

  7. merhaba yeni açılacak olan iş yerlerinizin her hangi birinde görev almak isterim iş tecrübem yok ama işe kolay alışırım evli ve 2 çocuk babasıyım 28 yaşındayım b sınıfı ehliyetim var şimdiden teşekkür ederim saygılar

Bir Cevap Yazın