Halkbank Paraf Kredi Kartı Özellikleri

Halkbank Paraf Kredi Kartı ÖzellikleriSon günlerde herkesin dikkatini çeken reklamlarıyla meraklar içinde bırakan Halkbank‘ın yeni kartı Paraf nihayet yüzünü gösterdi. Peki Halkbank’ın yeni kredi kartı hizmeti Paraf kredi kartının özellikleri neler, yıllık ücreti var mı? Paraf kredi kartının faizi hakkında ve diğer kredi kartlarından ayıran avantajlı özellikleri nelerdir? Bunları hep birlikte inceleyelim.. Halkbankası yeni kredi kartı paraf başvuru ve daha fazla bilgi ve Ayrıcalıklar bu Paraf’ta..

Halkbank Paraf Kredi Kartı nedir? Avantajlar nelerdir?

Halkbankası HCBS ile olan advantage kredi kartı anlaşmasını bitirmeye hazırlanırken yepyeni bir kredi kartı ile 5 yıllık hedefte toplam 7 milyon müşteriye ulaşmayı hedefliyor..

Paraf kredi kartı özellikleri

  • Herşeyden önemlisi yıllık kart ücretinin olmaması, alın cebinizde dursun. Acil bir durumda hiç ummadık bir anda hayat kurtarıcı olabilir.
  • Paraf kredi kartı ile parafpuan kazanacaksınız. Yurtdışı ve yurtiçi alışverişlerde Visa/Mastercard iconlu noktalardan yapılacak alışverişlerin tümünden puan kazandıracak.
  • Son dönemlerde moda olan diğer çoğu bankanında sunduğu birçok artı taksit imkanı ve alışveriş sonrası ekstra taksit imkanından yararlanabileceksiniz.
  • Ekstre borcunuzu erken ödemeniz durumunda size her gün başına özel indirim uygulanacak.
  • Alışveriş gününüz belli birgün ise o günü bankanıza bildirerek, size özel bir indirim günü seçebileceksiniz.
  • Parafpara ile harçadıkça katlanan paraf paralarınızın olacak.

Halkbankası Paraf Kredi kartını diğer kredi kartlarından ayıran avantajlar

Bu noktada öne çıkan üç husus var. Birincisi yıllık kart ücretinin hiç olmaması, ikincisi müşteriye özel indirim tanımlamaları yapılabilmesi ve üçüncü olarak bankanın çok fazla alışveriş yapan müşterilerine ekstra puan kazandırma, indirim günü belirleme ve erken ödeme avantajları gibi özelliklerinin bulunması paraf kredi kartını almak için yeterlidir.

Paraf kredi kartı başvurusu

Paraf kredi kartına başvuru yaparak siz de parafın dünyasına katılır, birçok indirim ve süprizlerden faydalanabilirsiniz..

Paraf kredikartı hakkında aklınıza takılan diğer soruları yorum olarak tarafımıza sorabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir