GS Bonus Kredi kartı online başvuru

36bonus-gsGaranti Bankası Bonus kredi kartında fark var! İşte Bonus’tan yeni bomba gs taraftar kartı! GS Bonus ile tüm Bonus Card fırsatlarından faydalanırken Galatasaray’ın size sunduğu ayrıcalıklarla da Galatasaray taraftarı olmanın gururunu yaşayacaksınız.

GS Bonus Card ile Galatasaraylı olmanın ayrıcalıklarını yaşayın!

  • Turkcell Süper Lig ve Türkiye Kupası iç saha maçlarında biletlerin satışa sunulduğu ilk 2 gün öncelikli bilet satın alma hakkına sahip olursunuz.
  • Turk Telekom Arena’da Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı’nın oynayacağı resmi maçlar için GS Bonus sahibi olarak stada sadece siz giriş yapabilir, stad içerisinde sizi bekleyen birçok fırsattan faydalanabilirsiniz.
  • GS Storelarda sadece size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Çekiliş sonucunda Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncularının yer alacağı organizasyonlara katılabilirsiniz.
  • Galatasaray Profesyonel Futbol takımının deplasmanda oynayacağı resmi maçlara takım ile beraber  gidebilme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • GSMobile ve GSTV kampanyalarından öncelikli ve indirimli faydalanabilirsiniz.
  • Galatasaray Dergisi’ne indirimli abone olabilirsiniz.
Akdi Faiz %3,26 Kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır.
Gecikme Faizi %4,01 Dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.
Nakit Avans Faizi %3,26 Kartınızla yaptığınız nakit çekim işlemleri için işlem tarihinden itibaren ödeme tarihine kadar işletilecek aylık net faiz oranıdır.
Nakit Avans Ücreti Yurt içi %3 + 2 TL
(minimum 3 TL)
Kartınızla yaptığınız her bir nakit çekim işlemi başına alınacak ücrettir. Bu ücret nakit çektiğiniz yere (otomatik vezne, şube vb.) göre değişiklik gösterebilir.
Yurt dışı %2,5+2,5 USD
Limit Aşım Faizi %3,26 Borç bakiyenizin, kartınıza tahsis edilen limiti aşması halinde günlük olarak limiti aşan tutara uygulanan net faiz oranıdır.
BSMV(Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi) %5 Yasa gereği alınır.  Faiz, ücret ve komisyon tutarları üzerinden hesaplanır.
KKDF (Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu) %10 Yasa gereği alınır. Faiz tutarları üzerinden hesaplanır.

14 thoughts on “GS Bonus Kredi kartı online başvuru

  1. gs bonus kartım var samsunda yaşıyorum sadece derbi maçlarına gelebiliyorum ilk 2 gün kampanyasından nsl yararlanabilirim bileti gs bonus kullanıcısı olarak nsl alabilirim tşkkrlr.

  2. garanti bankasının bu yapmıs oldugu taraftar kart taraftarlara sunulmuş çok güzel bir avantaj oldu.. peeki ben 17 yasındayım ben suanda alabilirmiyim yoksa 18 yasını doldurmak zorundamıyım bu konuda bilgi almak istiyorum.

  3. merhaba ben mehmet engincan çiftçi yaşım 21 babam kara köprüde müttahit tir garanti ban kassı sa orda memet çelik varmı varsa oda bizim yaptıgımız sittede otturur+ biz o siteyi tek yapmadık ortagımız sayın nihat karagün dür babam nihat karagünle ortaklıgı bırakıp sayın meti yanar la ortaklaş maya başladı hayla babamın ortagı metin yanardır

Bir Cevap Yazın