Garanti Bankası’nın açık pozisyonlarını değerlendirin

garantiTürkiye’nin en önemli ve ödülleriyle öne çıkmayı başaran bankalardan biri Garanti ile çalışma fırsatlarını değerlendirmeye ne dersiniz? Garanti.com.tr yani garanti bankasının resmi adresinin insan kaynakları bölümünden personel alımına dair incelemelerde bulunduk. Garanti başarısının sırrını birazda burada ortaya döküyor gibi.. Üniversite öğrencisinden deneyimlisine farklı bölümlerden açık pozisyonlara başvurma imkanı garanti bankta!

Garanti bankasının insan kaynakları bölümünde yer alan açık pozisyonlar;

Garanti’li Kariyer

 • Üniversite Öğrencileri
 • Yeni Mezunlar
 • Deneyimliler
 • Üyelik Koşulları

66 thoughts on “Garanti Bankası’nın açık pozisyonlarını değerlendirin

 1. Anadolu üniversitesi İktisadi idaribilimler fakültesi İktisat mezunuyum iyi bir dereceyle bitirdim öğrenimimi ama pratik yaparak işin teorisi dışında kalan şeylerdede hakimiyet sağlamak için Bankanızda bana uygun bir pozisyonda görev almak istiyorum ayrıca bilgisayar konusunda tecrübe sahibiyim iyi derecede ingilizcem var.Değerlendirmezi arz ederim.

 2. Merhabalar, Ben 3 yıl Vatan Bilgisayar’da satış üzerine çalıştım. MYO mezunuyum. AÖF den lisans eğitimine tamamlıyorum.Bankanızda kredi satışıyla ilgili bir pozisyonda görev almak istiyorum. Satış üzerine eğitim ve sertifikalarım var. Değerlendirmenize sunuyorum…

 3. atatürk üniversitesi biyoloji mezunuyum
  biyoyakrt projesinde calıştım iş deneyimim var sizin bünyenizde calışmaktan gruru duyarım
  05388362023

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir