Garanti Bankası Personel Alımı İş Başvurusu

garanti-bank2525Sürekli aldığı ödüller ve müşterilere sunduğu avantajlarla adından çok sık bahsettiren ve Bonus kredi kartı ile birçok müşteriye ulaşan iyi bir banka, Garanti Bankası‘nda çalışmak ister misiniz? Garanti insan kaynakları depertmanından işe alım süreci ve ik politikaları hakkında biraz bilgi edindik. IIP sertifikalı bu bankayı kaçırmayın…

İnsan Kaynakları Müdürlüğü, Garanti’nin hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, başarıyı temel alan, çağdaş İnsan Kaynakları Programları’nı yürütür.

Çalışanlar Kendi Kariyer Planlarını Kendileri Yaparlar.

Yetkinlik ve performans değerlemeleri sonucunda, çalışanlar kendi kariyer hedeflerini yöneticileri ile birlikte kendileri tanımlar, planlar ve yönetirler. Bu kapsamda, Garanti, yöneticilerini de kendi içinden yetiştirir.

Hedeflerle Yönetim ve Performans Değerlendirme

Açık performans değerlendirmesi, somut ve ölçülebilir hedeflere dayalıdır. Senenin başında belirlenen Banka hedefleri doğrultusunda çalışanlar yöneticileri ile birlikte kendi görevlerine göre hedefler belirler. Bu hedefler yıl içinde takip edilir, gerekli değişiklikler, yönlendirmeler yapılır. Yılın sonunda gerçekleştirilenlerle karşılaştırılarak performans düzeyleri belirlenir. Garanti’de çalışanların performans düzeyi, kişisel kariyer planları çerçevesinde kendilerini çeşitli görevlere aday gösterebilmelerini sağlar ve ücretlerini etkiler.

Yetkinlik Bazlı Kariyer Gelişimi

Yetkinlikler seçme ve yerleştirme kriterlerinin oluşturulması, çeşitli açık pozisyonlar için uygun kişilerin tespiti (örneğin kariyer fırsatları, terfiler, proje ekiplerinin oluşturulması, vb.), eğitim ve gelişim ihtiyaçlarının belirlenmesi ve eğitim tasarımları ve kariyer planlarının oluşturulması gibi bütün İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri’nin temelini oluşturur.

Kariyer Fırsatları Programı

Bankamız bünyesindeki açık pozisyonlar için öncelik, iç kaynaklarda yani banka çalışanlarındadır. Görevler ve gerektirdiği nitelikler kurumiçi iş ilanı olan Kariyer Fırsatları Bülteni aracılığı ile çalışanlara duyurulur. Göreve kendisini uygun bulan iç adaylar, herhangi bir kişi veya yöneticiden onay almadan kendileri başvurabilirler. Kriterlere uyan adaylar yöneticilerini bilgilendirirler ve göreve seçim sürecine davet edilirler.

Garanti’de Yükselme, Başarı ile Doğru Orantılıdır.

Yükselme, dikey veya yatay olabilir. Yetki, sorumluluk ve ücret artışını beraberinde getirir. Bir üst göreve geçebilmek için görev tanımının gerektirdiği bilgi ve deneyim gibi özelliklere sahip olmak gereklidir. Ancak, en önemli ölçüt performans düzeyidir. Garanti’de kariyer yalnız Banka ile sınırlı değildir. Diğer Garanti iştirakleri arasında geçiş mümkündür.

360 Derece Geribildirim Uygulaması

Garanti Bankası Bölge, Birim, Şube Müdürlerinin yönetsel yetkinlikler bazında güçlü yönlerini, gelişim alanlarını belirlemek, ve bu doğrultuda yöneticilerimizin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla yılda bir kez 360 derece değerlendirme uygulaması yapılmaktadır. Uygulama sonrasında yöneticilerimize güçlü ve gelişmesi gereken yönleri hakkında birebir geribildirim verilmekte ve bu yönler hakkında farkındalık yaratılmaktadır.

Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi (Assessment & Development Center)

Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Uygulamasında Şube Müdürü Adaylarımızın güçlü yönlerini, gelişim alanlarını ve potansiyel alanlarını yetkinlikler bazında değerlendirirerek ortaya çıkarmak ve onları yöneticiliğe hazırlamak amaçlanmıştır. Değerlendirme sonunda, bir değerlendirici tarafından güçlü yönleri, gelişim alanları ve potansiyel yönleri hakkında adaylara geribildirim verilir. Değerlendirme sürecinden geçen her aday gelişim alanları doğrultusunda eğitim programlarına alınır.
IIP (Investors In People- İnsana Yatırım Yapanlar) Sertifikası Kaliteyi temel alan felsefesiyle, Garanti Bankası ISO 9001 Kalite Sistemi Belgesi’nden sonra, Türk finans sektöründe insan kalitesini tescil eden IIP standardı alan ilk banka oldu. Garanti Bankası, sektörde fark yaratan başarısının ardındaki en önemli unsurun kaliteli insan kaynağı olduğuna inanarak, çalışanlarının yeterlilik ve becerilerini artırmaya yönelik yatırımlarını aralıksız sürdürmektedir.

279 thoughts on “Garanti Bankası Personel Alımı İş Başvurusu

 1. sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

 2. Merhaba Hatay Reyhanlı’dan Süleyman Akay. 1987 Reyhanlı doğumluyum. Gaziantep unv. turizm mezunuyum ve Anadolu ünv. İşletme fakültesi mezunuyum. M:E:B onaylı Bilgisayar proğramı ve İngilizce dil sertifikam var ayrıca b sınıfı sürücü belgesi ve 2022 yılına kadar geçerli pasaportum var. Temizlik ve titizliğe önem veririm , iş konusunda da fedakarlık yapabilirim , uyum sorunum yok ve herhangi bir madde kullanmıyorum (sigara dahil) . Sizinle çalışmaktan onu duyarım…(537) 402 31 86

 3. Öncelikle Merhaba İsmim Gökhan Çakmak 1985 Ankara Doğumluyum
  Askerliğimi Jandarma Genel Komutanlığında Paşa Koruması Olarak Yaptım. Bünyenizde Güvenlik Memuru Olarak Çalışmak İstiyorum. İş Tecrübem Var 5 Yıldır SÜrekli Çalışmaktayım.
  Fiziksel Özelliklerim ; Boyum : 1,90 Kilom : 83

  İlgilenirseniz Sevinirim … Teşekkürler

 4. 1988 dogumluyum askerlık gorevımı tamamlamıs bulunmaktayım.zonguldak ta ıkamet etmekteyım sılahlı ozel guvenlık kımlıgıne sahıbım.zonguldak ve tum subelerınızde calısabılırım.CSM:0531 390 89 34 sımdıden tesekkurler.Saygılarımla…

 5. 15.08.1987 balıkesir/ayvalık doğumluyum.balıkesir ünversitesi büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunuyum.iç işleri bakanlığı özel silahlık güvenlik sertifikan bulunmaktadır.ilgili holding bünyesinde 2 senedir çalışmaktayım.ayvalıkta ikamet etmekteyim.firmanız çatısı altında çalışmak bana grur verecektir.teşekkürler.

 6. olgun ist yasıyorum sılahlı özel guvenlık kartım var üstun basarı belgem var sızınle calışmak istıyorum 05389863915

 7. silahlı özel güvenlik kimlik kartı bulunan
  1.75 boyunda
  düz lise mezunu
  askerlik görevini tamamlamış
  b sınıfı sürücübelgesi bulunan
  zonguldakta ikamet etmekteyim
  5416624514

 8. merhaba ben engin 1989 dogumluyum askerden yenı geldım AYDIN da oturuyorum ve is arıyorum ortaokul mezunuyum. Ayrıca askerlıgımı Sırnak beytüssebab ta yaptın ve tuğgeneral imzalı üstün hizmet belgem var.

 9. selam ben murat 1982 doğumluyum. silahlı özel güvenlik kimliğine sahibim. 1.80 boyundayım. işimde oldukça deneyimliyim. 2 yıldır aras kargo anamur şubesinde çalışıyorum. herhangi bir şubenizde sizinle çalışmaktan onur duyarım. saygılarımla..

 10. Merhaba,
  Malatya şubenizde çalışmaktan gurur duyarım. Daha önce ıng bankasında bes tecrübem bulunmaktadır. Selcuk Unıv. muhasebe mezunuyum.Değerlendirmeniz beni çk mutlu edecekltir.
  Teşekkürler.
  İyi çalışmalar.

 11. Merhaba ben Yusuf 1989 Kadıköy doğumluyum.Aslen ordu mesudiyeliyim.178 boyunda 70 kiloyum.İstanbul kadıköy göztepe’de ikamet etmekteyim.Kendi bünyesinde olan bir bankada devam etmekteyim.Askerlik hizmetimi siirt pervari doğanca üs bölgesinde tim çavuşu olarak tamamladım.Arzu ederseniz sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.Bölge gruplarınızda ve anadolu ve avrupa yakası şubelerinizde çalışmaktan onur duyarım.Şimdiden çok teşekkür ederim.SAYGILARIMLA

 12. merhaba ben mustafa yaşım 23 1.73 boyundayım silahlı özel güvenlik sertifikam var 2015yılına kadar çalışma iznim var kastamonu şübenizde isterim

 13. merhaba ben seltap başakşehir ticaret meslek ve anadolu ticaret meslek lisesi mezunuyum.üniversiteyi açıktan devam edip kendimi bankanız da eğer sizde uygun görürseniz geliştirmek istiyorum.

 14. KAYSERDEN OSMAN PROFESYONEL OLRAK BOY 1,90 KİLO 80 /3 YILLIK SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTFİKAM MECVUT OLNUP 2016 YILINA KDAR ÇALŞMA İZNİM RESMİ KAYTLARDA MEVCUT OLRAK UZN YILLAR BOYUNCA GARANTİ BANKASININ KAYSERİ ŞUBELERİNİN BİRSİNDE GARANTİLİ Bİ YŞAM İÇİN GARANTİ BANKASININ BİR AİLESİ OLRAK SİZİNLE ÇALŞMAKTAN BÜYK BİR ONUR VE KIVANÇ DUYARIM İLİGNİZE TEŞEKKÜR EDERİM. 0534 307 53 27

Bir Cevap Yazın