Fortis Personel Alımları – Fortis İş Başvurusu

fortis2525Az şubesi bulunan fakat yaptığı güzel işler ile sürekli örnek olmaya çalışan bir banka’da Fortis Bankasında çalışmak ister misiniz? Fortis insan kaynaklarından işe alım süreci, eğitim olanak ve ücret hakkında bir takım bilgiler edindik…

Fortis İnsan Kaynakları politikaları içerisinde stratejik bir öneme sahip olan eğitim sistemi, çalışanların bireysel ve mesleki yetkinliklerinin geliştirilmesini, şirkete yarattıkları değerlerin, değişken koşullara uyumlu hale getirilmesini, motivasyon ve iş tatmini yaratılmasını hedeflemektedir. Yeni teknolojileri takip eden Fortis, çalışanların eğitim düzeyini, teknik ve kişisel bilgi/becerilerini sürekli geliştirmek için kaynak yaratmaktadır.

ncü eğitim kuruluşları ve konusunda uzman eğitmenlerle çalışmayı ilke edinen Fortis, yıl içerisinde gerçekleşecek tüm eğitimlerle ilgili planlamalarını; çalışanlarının kariyer ve kişisel gelişim ihtiyaçları ile banka hedef ve stratejilerini göz önünde bulundurarak yapar, dönemsel olarak ortaya çıkan eğitim ihtiyaçlarını ise proje eğitimleri ile destekler. Buna göre 2009 eğitim kataloğumuzda, 61 farklı başlıkta teknik/uzmanlık, 10 farklı başlıkta yetkinlik eğitimi mevcuttur. 2008 yılında gerçekleştirilen toplam eğitim saati 221,819 ve kişi başına düşen eğitim saati ise 42’dir.

Sınıf içi eğitimlerimizin yanı sıra, İdeal Kampüs adı verilen, eğitim ve teknolojiyi biraraya getiren internet tabanlı eğitim yönetim sistemimiz sınıf ortamı haricinde de verilebilecek eğitimleri, bu platformda e-derse dönüştürerek çalışanlarımızın hem bulundukları ortamdan kolaylıkla eğitim almalarını sağlanmakta hem de gerekli eğitimleri kısa sürede tamamlamasını kolaylaştırmaktadır. Mesleki lisanslama sınavlarına hazırlık amaçlı deneme sınavları ve kurum içinde düzenlenen çeşitli anket uygulamaları da İdeal Kampüs üzerinden gerçekleştirilmektedir.
İşe yenı başlayan çalışanlarımızın oryantasyon eğitimi dahil 29 farklı konuda e-learning eğitimine katılmaları sağlanmaktadır. Tecrübesiz çalışma arkadaşlarımız için, ortalama 2-3 haftalık sertifika programları düzenlenmektedir. Sınıf eğitimleri ve işbaşı staj imkanı sunulan bu programlar sonrasında çalışanlarımız görevlerine başlamaktadır.

Fortis İnsan Kaynakları Grubu İşe Alım ve Eğitim Bölümü’ ne bağlı olarak çalışmalarını yürüten Eğitim Bölümümüz, İstanbul/Bakırköy Eğitim Merkezimizde 15 sınıf, 60 kişilik konferans salonu ve PC’li eğitim salonu ile hizmet vermektedir.

Ücret ve Diğer Sosyal Haklarımız:

Piyasaya duyarlı rekabetçi ücretlendirme yanında her bir çalışanımız özel hayat sigortası kapsamında olup, banka çalışanları Güvenlik Vakfı ve Emekli Sandığına üye olmaları nedeni ile çift taraftan emeklilik olanağına sahiptir. Banka çalışanlarımız emekli sandığı üzerinden sağlık hizmeti almaktadır. İştirak çalışanları ise özel sağlık sigortası kapsamındadır.

Fortis’e başvurmak için lütfen tıklayınız.

66 thoughts on “Fortis Personel Alımları – Fortis İş Başvurusu

  1. 1984 dogumluyum silahlı özel güvenlik görevlisiyim kartım var.1.78 boy-71 kilosundayım.2 yıllık iş deneeyimim var.sizlerle calısmaktan gurur duyarım.

  2. 21 11 1983 Adana dogumluyum silahlı özel güvenlik kimlik kartım var 8 yıllık deneyimim var boy 1.80 kılo 73 bankanızda sizlerle calışmaktan gururduyarım

  3. selam ben Kemal 1980 Bitlis doğumluyum istanbulda ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik sertifikam var sizin gibi saygın bir bankayla çalışmaktan memnuniyet duyarım iyi çalışmalar..

  4. 1979 dogumluyum izmirde yasıyorum.sılahlı guvenlık kartım var.e sınıfı ehlıyetım ve src4 psıkoteknık belgelerım var.ege bolgesının her tarafını ıyı bılırım.sofor olarak calısabılecegım bır iş arıyorum.sızlrerle calısmak benı mutlu eder.tesekkur ederım

  5. 1985 Elazığ doğumluyum.Fırat Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü (Lisans) mezunuyum.Sizinle çalışmak isterim.Özel bir il tercihim yok.Türkiye’nin hemen her yerinde size ait olan şubelerde görev yapabilirim..Şimdiden çok teşekkür ederim.Saygılar…

Bir Cevap Yazın