Finansbank personel alımları

2010 yılında personel alımı yapacaklar arasında birçok bankada bulunuyor. Yeni şubeler açmaya hazırlanan bankalardan biride Finansbank, Türkiye’de 461 şubesi ve 10 bini aşkın personeliyle hizmet veren Finansbank 2010 yılında yaklaşık 50 şube açıp, hem şubelerde hem de genel müdürlük birimlerinde istihdam etmek üzere 1.500 civarında kişiyi istihdam etmeyi planlıyor.

İşe alım süreci – Müfettiş yardımcısı, MT, yetkili yardımcısı, gişe, çağrı merkezi gibi giriş pozisyonlarına yönelik alımları gazete ve internet ilanlarıyla duyurarak toplu alımlar yapılıyor. İşe alımlarda, pozisyonlara göre değişmekle birlikte, genel yetenek testi, yabancı dil testi ve yetkinlik envanteri kullanılıyor. Ağırlıklı olarak yeni mezunları istihdam edecek olan banka, müşteri odaklı, ekip çalışmasına yatkın, ticari bilince sahip, analitik düşünme ve problem çözme yeteneği gelişmiş kişileri bünyesine katacak. Banka, tüm çalışanlarına yoğun bir eğitim veriyor. Son 5 yılda ortalama 9 adam/günlük bir eğitim hacmi gerçekleştiren Finansbank, e-öğrenme faaliyetlerine de ağırlık veriyor.

Finansbank maddi ve sosyal haklar

 • Bankamızın ücret artışları yılda bir kez yapılır. Çalışanlarımızın çağdaş yaşam düzeylerinin korunmasına önem verilir. Ücret artışları her çalışanın performansına göre farklılık gösterebilir. Çünkü başarının ödüllendirilmesi temel prensiplerimizden biridir.
 • Genel Müdürlük binalarımızdan İstanbul’un çeşitli bölgelerine servis araçlarımız mevcuttur. Fazla çalışma yapılması gereken hallerde belirli bir saatten sonra ayrıldığınızda akşam yemeği bedeli bankamızca karşılanır ve ulaşım desteği verilir.
 • Çalışanlarımızın öğle yemekleri bankamızca karşılanır.
 • Çalışanlarımız çeşitli durumlarda kullanılmak üzere mazeret, hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve emzirme izin hakkına sahiptir. Ücretli izinlerimiz ise; 1 yıldan 5 yıla kadar (beş yıl dahil) olanlara 14 gün, 5 yıldan fazla 15 yıldan az olanlara 20 gün, 15 yıl (dahil) ve daha fazla olanlara ise 26 gündür.
 • Tüm çalışanlarımızın eş ve çocuklarının sağlık sorunlarının çözümü Finansbank için büyük önem taşır. Bu nedenle, tüm Finansbanklılar ile bakmakla yükümlü oldukları eş ve çocukları için sağlık sigortası yaptırılmıştır. Bunun yanı sıra tüm çalışanlar, Hayat Sigortası kapsamına alınmıştır.
 • İş veya eğitimle ilgili olarak yurtiçi veya yurtdışına yapılan seyahatlerde Finansbank çalışanına uygun olanaklar sunulur. Ulaşım ve konaklama giderleri bankamızca üstlenilir.

FinansBank işbaşvurusu için lütfen insan kaynakları sitesini ziyaret ediniz.

180 thoughts on “Finansbank personel alımları

 1. sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

 2. 1987 Rize doğumluyum.lise mezunuyum (B)sınıfı ehliyetim var.bir çok özel alanda silahlı güvenlik ve sılahsız güvenlik olarak görev aldım sizinlede çalışmaktan gurur duyarım avrupa yakasındayım. Teşekkürler… 0506 994 17 53

 3. 1977 Erzurum doğumluyum lise mezunuyum (e)sınıfı ehliyettim var bilgisayardan anların 6,5 yıldır kurumsal bir şirkette Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışmaktayım Güvenlik konusunda sizlerle birlikte çalışmatan memnuniyetimi bildiririm. İlginizden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

  CEP:05057212232

 4. 1985 doğumluyum Vanda oturuyorum. silahlı özel güvenlik sertifikam var.E sınıfı ehliyetim bulunmaktadır.Boyum.1,75 kilom 70 VAN şubenizde çalışmak istiyorum şimdiden teşekkürler,

  CEP: 0534 524 93 75

 5. 1990 doğumluyum bu yıl Adnan Menderes Üni.işletme yönetimi mezunuyum. 1.sınıf sıtajımı vakıflar bankası bodrum şube operasyon bölümünde 2.sınıf stajımı RAY sigorta .koray özcan sigortacılık ve aracılık hizmetlerinde yaptım.ISO 9001 , iç denetci,ingilizce ve bilgisayar sertifikalrım var.bankanızda uygun pozisyonda çalışmak ve işimi en iyi şekilde yaparak kendimi geliştirmek isterim. teşekkürler.

 6. MERHABA 1984 DOĞUMLUYUM, ISPARTADA OTURUYORUM,SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK SERTİFİKAM VAR, DAHA ÖNCE ASKERLİK ŞUBESİNDE VE TEİAŞ DAĞITIM TIRAFOSUNDA ÖZEL GÜVENLİK OLARAK GÖREV YAPTIM, B SINIFI EHLİYETİM VAR. BOYUM 1.85 KG.85. ISPARTA ŞUBENİZDE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

 7. 2 yıllık pazalama,peyzaj,bağcılık mezunlarını birde 2 yılda okulunu bile bitirememiş hiç bir şekilde iş deneyimi olmayan daha önce hiç bir yerde çalışmamış hiç bir muhasebe programını kullanmasını bilmeyen excel ne oldugunu bilmeyen finansın maliyetin istatistigin ne oldugunu bilmeyen insanları finansbank işe alıyor siz burda boşuna dil döküyorsunuz isterseniz 10 yıllık mezun olun dayınız yoksa sırtınızı yaslayacagınız boşuna parmaklarınızı yormayın.bu bahsettiğim olayda bugün hatayda antakya da oldu.

 8. mehmet akif ersoy üniversitesi 2 yıllık büro yönetimi bölümü mezunuyum çağrı lobinizde çalışmak istiyorum yeterli deneyime sahibim

 9. teknik lisesini bitirdim askerligimi yaptim 01.06.1986 dogumlugum sizlerle calişmak istirim sizin bana uygun gordugunuz bir bolumde çalişmak isterim. numaram: 05379682090

 10. Ya arkadaşlar hepiniz elendiniz, haberiniz ola… Burdan iş başvurusu yapın diye bi yazı göreniniz vara mı? Sayfalarca da yazı yazmışsınız. Kariyer siteleri var gidin oralardan başvurunuzu yapın. Burdan kimse gelip seni işe aldım demez.

 11. 08.12.1988dogumluyum adana otuyorumama benım ıcın en onemlisi nerde olursa oraya gıderım suan 2 sınıftayım bankacılık ve sıgortacılık okuyorumm ehlıyetım ve bılgısyar sertıfesı var ben gıse ve kredı bolumde calısmak ısterım ve bankda satj yaptımm ılgınıze sımdıden tsk edrm

 12. 01.08.1979 İSTANBUL DOĞUMLUYUM.BÜYÜKÇEKMECEDE OTURUYORUM.İKTİSAT FAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM.DAHA ÖNCE SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK YAPTIM.ŞİMDİ BANKANIZDA GİŞE GÖREVLİSİ OLARAK ÇALIŞMAK İSTİYORUM.İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.TEL.05398430540

 13. 1976 Sinop doğumluyum.Sizin Sinop’a açılacak şubenizde çayçılık/temizlik işinde çalışmak istiyorum.Ev hanımıyım daha önceden de sekreterlik yapmıstım.Eğer ulaşmak isterseni mail adresimden bana ulaşabilir misiniz.

 14. ya kimse kendini kandırmasın kim burda bu yazılanları okuyacakta bizleri arayıp iş başı yaptıracak.hemde bankada…:) dayı amca vara bu işler olur lütfen kendinize gelin arkadaşlar

 15. Ben Bir adını açıklamam istemiyorum burada bir bankada haberleşme birimibnde 3.derece yönetmen yardımcısıyım ve aynı zamanda çalıştığım bankanın arşivinde görev yapıyorum ilgilenirseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir