Fiat eleman alımı Fiat iş başvurusu

FIAT, Türk otomobil fabrikası markalarından olan italyan otomobili kısaltmasından türemiş çok güçlü bir markadır. Sizde Fiat’ta çalışmak ister misiniz? Fiat personel alımı ve fiat iş başvuru formu hakkında sizler için fiat’ın insan kaynaklarını araştırdık…

Otomotiv sektörünün köklü geçmişe ve değişim gücüne sahip ismi TOFAŞ’ta Ar-ge’den Satınalma’ya, Üretim’den Pazarlama’ya, Finans’tan Satış’a geniş bir yelpazedeki kariyer fırsatları sizi bekliyor.

Beyaz Yaka Başvuruları
İstanbul Genel Merkez ve Bursa fabrikamızdaki pozisyonlara www.kariyer.net adresinden başvurabilirsiniz.

Mavi Yaka Başvuruları
Bursa fabrikamızdaki Mavi Yaka pozisyonlarına Mavi Yaka Başvuru adresinden başvurabilirsiniz.

Staj Başvuruları
Tofaş’ta staj yapmak isteyen üniversite ya da meslek yüksek okulu öğrencisi arkadaşlar, başvurularınızı Stajyer Başvuruları adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tofaş iş başvurusu hakkında bilgi almak için tıklayın.

88 thoughts on “Fiat eleman alımı Fiat iş başvurusu

  1. SN.FİAT.ÇALIŞANLARI.VE YÖNETİM KURUMU.merhaba ben lise mezunu E ehliyeti olup şöförlük iş aramaktayım 2 cocuk babası istanbul avrupa yakasında hikamet etmekteyim yaklaşık 25 senedir esenler atışalanında bulunmaktayım benden bukadar gerisi insafiyetinize kalımış saygılar?

  2. Merhaba ! Ben Aykut Otomotiv Gövdecisiyim İlgili Vasıflarım Mevcut Fabrikanizda Calismak istiyorum Askerligimi Tamamladim Ve Bekarim Yasadigim Sehir Karabuk

  3. iyi günler… ben meslek yüksek okulu makine bölümü mezunuyum.daha sonra meslek yüksek okulundan otomotiv bölümünden 2009 yılında mezun oldum.
    satış teknikleri, satış kalitesi alanlarında eğitim aldım.bilgisayar biliyorum mc office programlarına hakimim.
    sizinle çaloşmak isterim.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir