Eski Efsaneler

Eski EfsanelerGünümüz iş şartlarında insanlar yoğun olarak çalışıyor. Gün boyu büyük bir zihin yorgunluğu yaşayan insanlar kendilerini oynayarak rahatlatmak yoluna gidebiliyor. Sadece iş sonrası değil boş zamanlarını eğlenerek geçirmek isteyen insanlar da bu yola başvuruyor ve kimi insanlar bu yolun işe yaradığı konusunda çok ısrarcı. Bu sayede artık büyük önem kazanan bu yapımlar her platformda ve her cihazda kendini göstermeye oyuncu kitlesini oluşturmaya başladı.

Öyle ki geliştirilen projelerin hayran kitlesi oluşmaya başladı. Yapımcılar ise günden güne çoğalmakta ve pazar git gide büyümekte her gün onlarca ürün piyasaya sürülmektedir.

Pahalı yapımların yanında zevkle oynadığımız kökü eskiye dayanan efsaneler de vardır. Örneğin Süper Mario. Çocukluğumuzu geçirdiğimiz bu ekol gün boyu atari başında bitirmeye çalışır fakat mantara benzeyen bir kızın prensesin başka bir kalede olduğunu söylemesiyle cin küfür olurduk. Zamanla içine gömüldüğümüz bilgisayar projelerinde o eski efsanelerin tadını bulamadığımızı fark ettik. Yeni sitelerinde bu efsaneleri bulup oynamaya eski günlerimizi yad etmeye başladık.

Oynadığımız aygıt aynı olmasa da kahramanımızın sıcak yüzü bir Japon tasarımı olan İtalyan tesisatçısının kıyafeti bizleri o eski günlere yeniden döndürdü. Bunun yanında girdiğimiz sitelerde bulduğumuz yeni kategoriler; nişancılık araba park etme küçük aksiyon kategorileri bizi bir süre servet döküp oynadığımız yapımlardan uzak tutmayı başardı. Bu yapımları sevmemizin asıl nedeni ise yetenekli ve zevkli kişilerin yapımcılığa girişmesi için fazla bir masrafa girmesine gerek kalmaması. Artık insanlar bazı programlarla kendi projelerini tasarlıyor kendi zevklerini işlerine yansıtarak hem para kazanıyor hem eğleniyorlar.

Artık bu video yapımları hayatımızın bir parçası oldu çıktı. Öyle ki her platformda her cihazda severek oynadığımız bir yapım var. Ancak bilgisayarınızda internete bağlanıp iyi bir atari sitesiyle geçmişi hatırlamak gibisi yoktur. İyi bir oyun sitesiyle günün yorgunluğunu atmak eğlenceli zamanlar geçirmek mümkün. Bu işten ekmek yiyen gelir elde eden kişilere ileride büyük işler yapabilmesi için destek çıkmak işin en güzel yanlarından biri. Geliştirilen onlarca proje arasından onlarca site arasından favorinizi bulun yenileriyle tanışın ve ücretsiz eğlenmenin farkına varın.

Bir Cevap Yazın