En iyi indirim kuponlarını bu adresten takip edin

En iyi indirim kuponlarını bu adresten takip edinKuppony, 2012 yılının sonlarında projelendirilen ve online alışveriş tutkunlarına indirim sağlayacak kuponların, indirim fırsatlarının yer aldığı bir inovatif bir internet sitesidir. Mağazalarla doğrudan anlaşarak özel indirimler almaya ve bunları tüketicilere sunmaya çalışır.
Kuppony ne işe yarar?
Kuppony, birkaç gün öncesinden aldığı indirim kuponlarını ve fırsatlarını günlük olarak ulaştırır. Kuppony’de indirim fırsatları sadece internete yönelik değildir. Etrafınızdaki mağazalardaki indirimleri de size bildirir. Günlük olarak takip edilmesi işleri kolaylaştırır.


Kuppony nasıl çalışır?
Kuppony, anlaşma yaptığı firmalara ait kuponları sisteme yükler. Kuponların geçerlilik süresi ve kullanılacağı yerler, indirim oranları gibi detayları da belirtir. Tüketici alışveriş yapacağı sitede, ödeme ekranına gelince sitemizden alacağı kodu kullanarak indirimi yakalar.

Süresi dolan kuponlar sistemden kaldırılmaz, pasif hale getirilir. Talep çokluğu firmalara iletilir ve bu da daha çok kupon olarak tüketiciye yansır.Firmalardan gelen indirim oranları doğrultusunda online alışverişlerinizde avantaj yakalarsınız. Kuppony.com’u Facebook ve Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz.

Firmanızla sistemimizde yer almak, “şu da olsaydı iyi olurdu” demek veya şikayetlerinizi dile getirmek isterseniz, info@kuppony.com adresinden ya da İletişim formumuz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Facebook sayfası https://www.facebook.com/pages/Kuppony/124709837716072

Twitter Sayfası https://twitter.com/kuppony

Bir Cevap Yazın