Ekonomy.Net 20 Haziran 2009 Merhaba!

ekonomy1Ekonomy.net 20 Haziran 2009 tarihi ile tüm ziyaretçilerin kullanımına açılmıştır. Bu blog-sitede en güncel ekonomi haberleri, ekonomiye dair bilgiler, güncel altın fiyatları, forex, tasarruf ve personel alımına dair haberleri bulabileceksiniz. Ekonomik krizin yaşandığı bu dönemde böyle bir konuda sizlere farklı bakış açılarını sunmaya çalışacağız.

Sitemiz henüz yeni olduğu için geliştirme çalışmaları devam etmektedir. Bu aşamada siz değerli ziyaretçilerimizden bir ricamız olacak. Gördüğünüz hataları ve eksiklikleri lütfen iletişim formundan bizlere bildiriniz.

Sitemizdeki verilerin doğruluğunu teyit etmeden kesinlikle yatırım yapmayınız. Bu durumdan ekonomy.net sorumlu olmamakla beraber kişilerin yatırım yapmasında aracı bir kuruluş olarakta görülemez.

Eğer sizde ekonomy.net için özgün ve güncel yazılar yazmayı düşünürseniz bizim için örnek bir yazı hazırlayarak bunu iletişim sayfasında yer alan e-posta adresinden bizimle paylaşınız. En kısa sürede değerlendirilerek cevap verilecektir.

Bir blog sitenin tüm arama motorları tarafından sevilmesi içeriğinin hakkettiği ziyaretçi sayısını bulabilmesi sayfaların düzgün taranması ve iyi bağlantılarla sitenin önemli olduğunun vurgulanmasıyla mümkündür. Burada diğer blogcu arkadaşlarımızdan ricamız ekonomy.net hakkında kısada olsa bir tanıtım yazısı yazmalarıdır.

Sürekli güncel ve özgün ekonomi gündemi ile karşınızda olacağız.
Teşekkür ederiz.

5 thoughts on “Ekonomy.Net 20 Haziran 2009 Merhaba!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir