Türk Telekom Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı

Türk Telekom Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı
Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan AssisTT A.Ş. bünyesinde, “Müşteri Temsilcisi” pozisyonunda çalışacak yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

  • Diksiyonu düzgün,
  • En az lise mezunu,
  • 18-35 yaşları arasında,
  • Telefonda etkili iletişim kurabilen,
  • İkna ve analiz yeteneğine sahip,
  • Vardiyalı çalışmaya uyum gösterebilecek,
  • MS Office programlarını kullanabilen,
  • İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen,
  • İç motivasyonu yüksek, zaman yönetimi konusunda hassas,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

İş Tanımı
Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek ve müşteri memnuniyetini oluşturmak.

 

Adıyaman Engelli Müşteri Temsilcisi Alımı

 

Genel Nitelikler

•En az lise mezunu,
•18-40 yaşları arasında,
•Diksiyonu düzgün,
•Telefonda etkili iletişim kurabilen,
•Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan,
•En az % 40 engeli bulunan,

İş Tanımı
Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek, kampanya bilgilerini sağlamak ve müşteri memnuniyetini oluşturmak

AssisTT A.Ş. – Engelli Müşteri Temsilcisi iş ilanı detayı http://www.kariyer.net/assistt-a-s/engelli-musteri-temsilcisi-is-ilani-i1314891/?tmpsno=1

TTNET Personel Alımı iş başvurusu 2015

TTNet Personel Alımı iş başvurusu 2015Türk Telekom’un internet sağlayıcı şirketi TTNet 2015 personel alımı sürecini başlattı. 2015 yılında yeni eleman alımı yapacak olan TTnet saha personeli ve satış pazarlama ekibine alımlar yapacaktır. TTnet iş başvurusu yapmakta geç kalmayın… Continue Reading “TTNET Personel Alımı iş başvurusu 2015”

Türk Telekom Personel Alımı iş ilanları 2015

türk telekom 2015 iş ilanlarıTelekom sektörünün lideri Türk Telekom 2015 yılında da personel alımı yaparak operasyonlarını genişletiyor. Türk Telekom 2015 iş ilanlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

Saha Satış Personeli
Sektörünün Lider Firmasında Saha satış organizasyonunda görevlendirilmek üzere aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Tercihen sahada ve satış konusunda çalışmış,
Microsoft Office Programlarına çok iyi düzeyde hakim,
Takım çalışmasına yatkın,
Analitik düşünce yapısına sahip, raporlama konusunda tecrübeli
Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli
Seyahat etme engeli olmayan,
İyi araç kullanabilen

İş tanımı:

Saha ziyaretleri yapılarak, satış fırsatlarının değerlendirilmesi
Aylık satış hedeflerin gerçekleştirilmesi

Müşteri Temsilcisi
Diksiyonu düzgün,
En az lise mezunu,
18-35 yaşları arasında,
Telefonda etkili iletişim kurabilen,
Engel durumu çağrı karşılamasına problem oluşturmayan,

İş tanımı:

Müşteriler tarafından aranarak ilk ve tek kontakta, profesyonel konuşma adabı çerçevesinde, farklılığınızı ortaya koyarak müşteri problemlerini çözümlemek, yönlendirmek, müşteri tarafından talep edilen bilgileri sağlamak ve müşteri memnuniyetini oluşturmak.

Türk Telekom personel alımı 2010

tt-252525Türk Telekom müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi için toplamda 1200 kişi alacak. Türk Telekom yeni personel alımlarını Erzincanda açılan AssisTT için yapıyor…

AssisTT’in Erzincan’daki yeni çağrı merkezi 1200 çalışan kapasitesiyle bölgenin istihdamına önemli katkı sağlayacak. Merkezde şu anda591 asistan, 18 kişilik eğitim ve yönetim kadrosu olmak üzere 609 kişi görev yapıyor. Yeni alımlarla birlikte bu rakam, temmuz ayında 800’e daha sonra da 1200 kişiye yükselecek.

Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan şirketi olma özelliği taşıyan Türk Telekom, özellikle Doğu ve Güney Doğu illerinde yarattığı yeni iş olanaklarıyla bu alandaki gelişime önemli bir katkı sağlıyor. Continue Reading “Türk Telekom personel alımı 2010”

Türk Telekom İş Başvurusu nasıl yapılır ?

turktelekomTürkiye’nin 2009 yılında en değerli markası seçilen Türk Telekom telekomünasyon devi ile çalışmak ister miydiniz? Türkiye’nin en değerli markasıyla çalışmak için tabi sıradan şartları beklememek gerekir. Bu şirkette çalışmak için sizi diğer personellerden ayıran belirgin özellikleriniz olması gerektiğini içtenlikle söyleyebiliriz. Türk telekom personel alımlarını yılbaşından yılbaşına ve ihtiyaca göre yıl içinde  veri merkezindeki başvuruları değerlendirerek mülakat sistemiyle işe alım yapmaktadır. Şirketten yapılan iş başvuruları sayfasında ki açıklama şöyle; Continue Reading “Türk Telekom İş Başvurusu nasıl yapılır ?”