Türk Telekom personel alımı 2010

tt-252525Türk Telekom müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi için toplamda 1200 kişi alacak. Türk Telekom yeni personel alımlarını Erzincanda açılan AssisTT için yapıyor…

AssisTT’in Erzincan’daki yeni çağrı merkezi 1200 çalışan kapasitesiyle bölgenin istihdamına önemli katkı sağlayacak. Merkezde şu anda591 asistan, 18 kişilik eğitim ve yönetim kadrosu olmak üzere 609 kişi görev yapıyor. Yeni alımlarla birlikte bu rakam, temmuz ayında 800’e daha sonra da 1200 kişiye yükselecek.

Türkiye’nin en fazla istihdam sağlayan şirketi olma özelliği taşıyan Türk Telekom, özellikle Doğu ve Güney Doğu illerinde yarattığı yeni iş olanaklarıyla bu alandaki gelişime önemli bir katkı sağlıyor. Continue Reading “Türk Telekom personel alımı 2010”

Türk Telekom İş Başvurusu nasıl yapılır ?

turktelekomTürkiye’nin 2009 yılında en değerli markası seçilen Türk Telekom telekomünasyon devi ile çalışmak ister miydiniz? Türkiye’nin en değerli markasıyla çalışmak için tabi sıradan şartları beklememek gerekir. Bu şirkette çalışmak için sizi diğer personellerden ayıran belirgin özellikleriniz olması gerektiğini içtenlikle söyleyebiliriz. Türk telekom personel alımlarını yılbaşından yılbaşına ve ihtiyaca göre yıl içinde  veri merkezindeki başvuruları değerlendirerek mülakat sistemiyle işe alım yapmaktadır. Şirketten yapılan iş başvuruları sayfasında ki açıklama şöyle; Continue Reading “Türk Telekom İş Başvurusu nasıl yapılır ?”