Polis ve Askere THY seyahatleri Yüzde 50 indirimli!

Polis ve Askere THY seyahatleri Yüzde 50 indirimli!Türk Hava Yoları Bayram nedeniyle polis ve askerlere %50 indirimli yolculuk imkanı sunuyor!

THY Basın Müşavirliği’nden yapılan açıklamaya göre, Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı görev yapan polislere, TSK ile Jandarma Genel Komutanlığı mensuplarına, 17 Eylül-4 Ekim 2015’te seyahat edilmesi koşuluyla bilet fiyatlarında indirim sağlanacak. Continue Reading “Polis ve Askere THY seyahatleri Yüzde 50 indirimli!”

THY 2015’te toplam 2 bin 500 kişiyi işe alacak

THY 2015'te toplam 2 bin 500 kişiyi işe alacak

THY Personel Alımlarına dair yeni bir bilgi aldık. 2015 yılında yeni personel alımlarına ilişkin detaylı açıklamayı bu haberde bulabilirsiniz…

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil, bu yıl yaklaşık 2 bin kabin ve kokpit personeli, 500 de pilot alımı gerçekleştireceklerini söyledi.
Kotil, yaptığı açıklamada, geçen yıl, bir önceki yıla göre yüzde 16 büyüdüklerini belirterek, bu yıl da aynı oranda büyümeyi hedeflediklerini belirtti. Continue Reading “THY 2015’te toplam 2 bin 500 kişiyi işe alacak”

THY Personel Alımı iş başvurusu 2015

THY Personel Alımı iş başvurusu 2015Türk Hava Yolları THY 2015 yılında personel alımları yapmaya devam ediyor. Artan yolcu kapasitesi ile dünyanın birçok noktasına uçuşlar düzenleyen THY, gerek hostes gerekse yeni pilotların yanısıra yurdışı personeli ve teknik personel alımları yapıyor. Türk Hava Yolları, global hizmet ağında birlikte çalışacağı adayları; Kabin Ekibi, Kokpit Ekibi, Yurt Dışı Ofis Çalışanları ve İdari/Teknik Birim Çalışanları (Genel İstihdam)olmak üzere 4 ana başlık altında istihdam eder. Continue Reading “THY Personel Alımı iş başvurusu 2015”

Türk Hava Yolları Dispeçer Alımı iş başvurusu

Türk Hava Yolları Dispençer Alımı iş başvurusuHavacılık sektöründe çalışmak isteyenlere müjde, Türk Hava Yolları dispeçer sertifikasına sahip personel alımı yapacak. THY iş başvurusunda bulunmak için aşağıda yer alan şartları sağlamanız gerekmektedir.
Dünya’da en fazla ülkeye uçan ve üst üste 3 kez Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Ortaklığımızın büyüme sürecinde Dispeçer olarak yer almak isteyen karar ve inisiyatif alabilen, aynı anda birden fazla işi yönetebilme becerisine sahip çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler :

T.C. vatandaşı olmak.
01.01.1979 ve sonrasında doğmuş olmak
En az Ön Lisans mezunu olmak
Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış, en az 1 yıl tecilli veya muaf olmak
SHD:T-44 Dispeçer lisansına sahip olmak
Bilişim teknolojilerinde ve iletişimde güçlü becerilere sahip olmak
İyi organize olabilmek ve ileriye yönelik planlama yapabilmek
İyi derecede İngilizce bilmek (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak)

THY personellerine zam müjdesi verdi

THY personellerine zam müjdesi verdiHava-İş Sendikası’nın grev çağrısına rağmen THY seferleri aksamadan devam ediyor. Grevin 3. gününde THY’den personellerini sevindirecek bir haber geldi. THY’den yapılan açıklamada, “Hava-İş Sendikası’nın 15 Mayıs’ta uygulamaya koyduğu grev kararına çalışanlarımız itibar etmediği için operasyonlarımız aksamadan sürmektedir. Continue Reading “THY personellerine zam müjdesi verdi”