Garanti Emeklilik Personel Alımı iş ilanları

Garanti Emeklilik Personel Alımı iş ilanlarıGaranti Emeklilik yeni personel alımı yapıyor. Garanti emeklilik 2015 iş ilanları detaylarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Garanti Emeklilik insan kaynakları çok sayıda satış danışmanı ve engelli personel alımı yapacak. Continue Reading “Garanti Emeklilik Personel Alımı iş ilanları”

2013 Özürlü personel engelli memur alımlarında son durum

2013 Özürlü personel engelli memur alımlarında son durum2013 yılında özürlü memur engelli personel alımlarına ilişkin olarak Çalışma Bakanı Faruk Çelik çalışmaların tamamlandığı ve kadroların belirlenerek Mart ayında 5 bin engelli memur ataması gerçekleşeceğini söyledi.

ÖSYM tarafından yapılacak olan yerleştirmelerde engelli memur adaylarının tercihlerinin tamamlanmasının ardından sonuçlar Mart ayında açıklanarak atamalar gerçekleştirilecek. Continue Reading “2013 Özürlü personel engelli memur alımlarında son durum”

2012 yılında 20 bin engelli memur alımı

Dünya engelliler gününe özel bir açıklama geldi. 2012 yılı içerisinde hükümet 2012 yılı için 20 bin engelli memur alımı yapacağını duyurdu. Özürlü personel alımı, engelli memur alımı gibi arama yapan arkadaşlar bu habere dikkat!

Continue Reading “2012 yılında 20 bin engelli memur alımı”

Özürlü Memur Alımı İlanları 2010 DPB Detayları

ozurlu-memur-alimi-2010-252010 yılı için özürlü memur alımı ilanları başladı. Özürlü vatandaşların iş bulma konusunda duydukları sıkıntıyı her defasında birçok platformda dile getirmelerine rağmen gerekli önem ve ilgi halen gösterilmiyordu. 2010 yılı için Özürlü Memur Alım ilanları başladı.

Aşağıda bulunan ilanlara tıklayarak ilgili yerlerde başvuru yapabilirsiniz. İlanen duyurulur.

Aşağıda adı yazılı kamu kurumlarının münhal memur kadrolarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre, sınavla özürlü personel alınacaktır.
Continue Reading “Özürlü Memur Alımı İlanları 2010 DPB Detayları”

Özürlü personel istihdamında artış var!

ozurlumemuralimiÖzürlü vatandaşların iş ve sosyal haklar konusundaki sıkıntılarını bir nebzede olsa azaltan çalışma hakkını 2010 yılında bir çok kurum ve kuruluş fark etmiş olmalı ki özürlü personel istihdam haberleri ardı ardına geliyor. Şuradaki 2010 yılında 40 bin özürlü memur alımı haberide oldukça ilgi görmüştü.

Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanı Abdullah Güven, 2002 yılında işçi kadrolarında 10 bin 880 özürlü vatandaşın istihdam edildiğini, bunun yüzde yüze yakın bir artışla 2004-2009 yılları arasında ortalama 20 bin 300’e çıktığını bildirdi.

Continue Reading “Özürlü personel istihdamında artış var!”