MEB dışında kalan 17 bin kadro için atama yapılacak!

MEB öğretmen atamaları sonrası kalan 17 bin kadro ve pozisyon için atamalar yapılacak. Kamu kurumlarında iş bulmak isteyen adaylar 20 Haziran -01 Temmuz 2011 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığınca osym.gov.tr adresi üzerinden tercih işlemi yapacaklar… Continue Reading “MEB dışında kalan 17 bin kadro için atama yapılacak!”

Çevre ve Orman Bakanlığı Personel Alımları

cevreveormanbakanligi-2525-personel-alimiKPSS sonuçlarına göre yerleştirmeler devam ediyor. Çevre ve Orman Bakanlığı, KPSS sonuçlarına göre 158 bin kişiye iş imkanı sağlayacak. 158 bin memur ve personel alımı gerçekleştirecek olan Bakanlığın yaptığı açıklamaya göre, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/A maddesi, 564, 4/B kapsamında 594 olmak üzere mühendis, mimar, kimyager, şehir plancısı, biyolog, veteriner hekim, programcı ve çözümleyici, toplam bin 158 personel alacak.

ÖSYM Tercih Kılavuzu yayınlandıktan sonra belirtilen şartları ve nitelikleri taşıyan adaylar, 17-26 Mayıs 2010 arasında ”www.osym.gov.tr” internet adresine girerek ihtiyaç duyulan pozisyonlar ile bölümleri ve yerleştirme yapılacak merkez ve taşra birimleriyle başvuru tarihlerini inceleyebilecek. Continue Reading “Çevre ve Orman Bakanlığı Personel Alımları”

Citibank Personel Alımı Citibank İş başvurusu

citibank25Türkiye’de sürekli farklı bir duruşuyla akıllarda yer edinen bir banka olan Citibank‘ta çalışmak ister misiniz? Citibank personel alım şartları ve iş başvuru süreci hakkında biraz bahsedelim. Citibank insan kaynakları tarafından yapılan işe alım süreci hakkında bilgi burada;

a)İş Fırsatları

Citi Türkiye’deki İşe Alımlar ve Bölümler arası geçiş Fırsatları: Açık pozisyonlarımız, Citi içerisinde intranet aracılığı ile mevcut çalışanlarımıza, Citi dışında ise internet sayfamızdan duyurulmaktadır. Başvurular internet üzerinden alınmaktadır. Continue Reading “Citibank Personel Alımı Citibank İş başvurusu”

LC Waikiki Personel Alımı

LCW255Özellikle çocuk giyiminde öncü markalardan biri olan LC Waikiki 2010 yılı içinde yeni personel alımları gerçekleştirecek. 100 mağaza yöneticisi, 500 tam zamanlı, 750 de yarı zamanlı satış temsilcisi alacak. Merkez pozisyonlarına da kişi arıyor. Giyim sektöründe tecrübeli veya tecrübe kazanmak isteyen biriyseniz LC Waikiki iş başvurusu için gecikmemenizi öneririz.

LC Waikiki İnsan Kaynakları:

İşe alım sürecimizde öncelikle açık pozisyon ile ilgili özgeçmiş bankamızdaki başvurular incelenerek uygun adaylar araştırılır, ayrıca web sitemiz, bu alandaki iş ortağımız Continue Reading “LC Waikiki Personel Alımı”

2010 Botaş Kaynakçı Alımları!

botas-kaynakci-alimi25Kaynakçılara gün doğdu! Belgeli 5-6 bin kaynakçı ihtiyacı duyan BOTAŞ alımlar için başvuruları bekliyor. Avusturya, Bulgaristan, Macaristan, Romanya ve Türkiye arasında imzalanan doğalğaz boru hattı Nabucco projesinde, 3 bin 300 kilometre uzunluğundaki hattın 2 bin 200 kilometresi Türkiye’den geçiyormuş.Türkiye’den geçen borular için en az 5-6 bin kaynakçıya ihtiyaç varmış.

Projenin tamamına yakını kaynakçı olmak üzere birçok Türk işçisi çalışacakmış.Bakü-Tiflis-Ceyhan boru hattında çalışacak kaynakçı bulunamamış ve Yurtdışından kaynakçı getirmek zorunda kalınmış.Bu projedede aynı şeylertin yaşanamması ve işsizlere iş Continue Reading “2010 Botaş Kaynakçı Alımları!”