Halkbank Paraf Kredi Kartı Özellikleri

Halkbank Paraf Kredi Kartı ÖzellikleriSon günlerde herkesin dikkatini çeken reklamlarıyla meraklar içinde bırakan Halkbank‘ın yeni kartı Paraf nihayet yüzünü gösterdi. Peki Halkbank’ın yeni kredi kartı hizmeti Paraf kredi kartının özellikleri neler, yıllık ücreti var mı? Paraf kredi kartının faizi hakkında ve diğer kredi kartlarından ayıran avantajlı özellikleri nelerdir? Bunları hep birlikte inceleyelim.. Halkbankası yeni kredi kartı paraf başvuru ve daha fazla bilgi ve Ayrıcalıklar bu Paraf’ta.. Continue Reading “Halkbank Paraf Kredi Kartı Özellikleri”

Fortis Worldcard kredi kartı başvurusu

fortisworldcard2525Fortis bankasının worldcard’ı sizlere birçok anlaşmalı noktada taksitli alışveriş imkanı sunarken aynı zamanda world puan kazanma imkanı sunuyor. Kazandığınız bu worldpuanlar ile bedava alışveriş yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Ayrıca worldcard ile kullandığınız internet bankacılığındanda puan kazanabilirsiniz. Kredi kartı denilince akla ilk gelen isimlerden worldcard ile sizde alışveriş keyfini doyasıya yaşayın.

Fortis world card’a hemen başvurmak için tıklayın.

TEB Bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

tebbonusTürkiye’nin alışveriş yaparak puan kazandıran kredi kartı türü bonus‘un TEB versiyonu ile tanışın. Alışveriş yapın, puan kazanın puanlarınızı ister hemen ister daha sonra anlaşmalı bonus işyerlerinden harcayın. Bonus puanlarda 1puan=1TL demektir. Yapacağınız alışverişlerde tek çekim veya taksit imkanından yararlanın belirtilen oranlarda bonus puan kazanın.

Continue Reading “TEB Bonus kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?”