Sabancı bünyesinde çalışma fırsatlarını değerlendirin

sabanciTürkiye’nin en büyük kuruluşlarından sabancı holding’i bilmeyeniniz yoktur. Sabancı holding bünyesinde kurulmuş bir çok şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerde okuduğunuz veya ilgili olarak kariyer yaptığınız bölümden iş bulma imkanınız oldukça yüksektir.

Bu aşamada yapmanız gereken sabancı holding’i biraz araştırmak ve iş başvurusu yapmaktır. Continue Reading “Sabancı bünyesinde çalışma fırsatlarını değerlendirin”

Garanti Bankası’nın açık pozisyonlarını değerlendirin

garantiTürkiye’nin en önemli ve ödülleriyle öne çıkmayı başaran bankalardan biri Garanti ile çalışma fırsatlarını değerlendirmeye ne dersiniz? Garanti.com.tr yani garanti bankasının resmi adresinin insan kaynakları bölümünden personel alımına dair incelemelerde bulunduk. Garanti başarısının sırrını birazda burada ortaya döküyor gibi.. Üniversite öğrencisinden deneyimlisine farklı bölümlerden açık pozisyonlara başvurma imkanı garanti bankta!

Garanti bankasının insan kaynakları bölümünde yer alan açık pozisyonlar; Continue Reading “Garanti Bankası’nın açık pozisyonlarını değerlendirin”

Vestel’de çalışmak ister misiniz?

vstelZorlu Holding bünyesinde yer alan Vestel‘de çalışmak ister miydiniz? Türkiye’nin beyaz eşya ve elektronik devlerinden vestel ile standart üstü çalışma şartlarında çalışma fırsatını değerlendirmek için geç kalmayın. Şirketin insan kaynakları bölümünden aldığımız açıklamaya göre vestel ailesi çalışanlarına çok fazla önem vermektedir. İnsan kaynaklarından elde ettiğimiz tüm bilgiler sizin için bu yazımızda…

Vestel insan kaynaklarından edindiğimiz yazının tamamı: Continue Reading “Vestel’de çalışmak ister misiniz?”

Bosch ile çalışarak ortak hedeflere ulaşın

boschBeyaz eşya ve elektronik devlerinden bosch insan kaynaklarını sizler için inceledik. Türkiye’de oldukça büyük bir pazar payı bulunan bosch bünyesinde çalışmak ister miydiniz? Bu pazarda yer alan diğer firmalar gibi oldukça önemli çalışma şartları sunan bosch ailesinde yer almak için insan kaynaklarının açık pozisyonlarını incelemeniz gerekiyor.

Bosch insan kaynaklarından yapılan özel açıklama; Continue Reading “Bosch ile çalışarak ortak hedeflere ulaşın”

Türkiye İş Bankası Personel Alımları

işbankasıTürkiye’nin en büyük bankalarından İşbank %100 Türk kuruluşu bir bankada çalışmak ister misiniz? Türkiyenin sayılı bankalarından işbank oldukça güzel çalışma şartları sunmaktadır. Hemen başvurabilirsiniz…

Türkiye İş Bankası Genel İşe Alım Koşulları’nı  iş başvurusunda bulunan tüm adayların taşıması gerekmektedir. Diğer alım koşulları her bir alım sınavı için ayrıca belirlenmektedir.

Continue Reading “Türkiye İş Bankası Personel Alımları”