Faruk Çelik’ten işkur’a kayıtlı işsizlere sevindirici haber!

Faruk Çelik’ten işsizlere bayram hediyesi gibi haber! Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, İŞKUR’a kayıtlı 50 bin işçinin kamu yararına işlerde çalıştırılmasını öngören Toplum Yararına Çalışma Programı’na ilişkin ”Kamu kurumlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye dönük, 6 aylık dönemler halinde, hatta bunu biraz daha uzatma çabası içinde olacağız ama şu anda 6 aylık periyotlarla toplum yararına çalışma konusunda İŞKUR, yoğun bir şekilde çalışmaları sürdürüyor” dedi. Continue Reading “Faruk Çelik’ten işkur’a kayıtlı işsizlere sevindirici haber!”

Kamuda çalışana 2 bin 500 lira zam farkı müjdesi!

8 aylık fark toplamda 2 bin 500 TL fark alma hakkı doğurdu. Kamuda çalışan işçilere sevindirici haber bugün geldi…

Kamuda çalışan yaklaşık 200 bin işçinin 2 yıllık sürede alacağı zam Ocak 2011’den itibaren uygulanacağı için 8 aylık fark alma imkanı doğdu. Continue Reading “Kamuda çalışana 2 bin 500 lira zam farkı müjdesi!”

Jandarma Genel Komutanlığı 3 Uzman personel alacak!

Kamuda çalışmak isteyenler için iş imkanı! 3 Uzman personel alımı yapacak olan Jandarma Genel K.lığı gazetelerde yeni iş ilanını duyurdu. Jandarma Genel Komutanlığı, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre sözleşmeli 3 uzman personel alacak. Continue Reading “Jandarma Genel Komutanlığı 3 Uzman personel alacak!”

İşsizlik rakamları Şubat 2011

İşsizlik rakamlarında olumlu gidişat göze çarpıyor. Geçen yıla oranla gidişatın iyi olduğu ülkemizde önümüzdeki dönemlerde nasıl bir seyir bizi bekliyor hep beraber göreceğiz… Continue Reading “İşsizlik rakamları Şubat 2011”

Kolay ve hızlı iş bulma yolları

Bir arayışı içinde olanlar için hazırlanmış bu yararlı makaleyi okumanızda fayda var. Bir iş arıyor veya mevcut işinizde mutlu değil, mutlu olabilecek yeni bir iş mi arıyorsunuz? Bu zorlu süreçte yapılan birçok yanlış girişim vakit kaybı ve piskolojik sorunları beraberinde getirir. Hiç üzülmeden, daralmadanen kolay ve hızlı iş bulma yollarını sizler için açıklayalım. Ayrıca En hızlı şekilde iş bulma yöntemleri sayfasını daha önce okumadıysanız mutlaka ziyaret edin.

Yeni bir iş bulabilmek için, iş bulma tekniklerini harfiyen yerine getirmeli ve en geçerli yolların hemen hepsini denemek gerekiyor. Size en uygun olanı kişiliğinizle kombine ederek uygulamaya koyulmanızı tavsiye ederiz. Continue Reading “Kolay ve hızlı iş bulma yolları”