Türkiye Finans Katılım Bankası Kobi Bankacılığı Personel Alımı

Türkiye Finans Katılım Bankası Kobi Bankacılığı Personel AlımıTürkiye Finans Katılım Bankası Kobi Bankacılığı Portföy Yönetim personelleri alıyor. İlan detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

TFKB insan kaynakları politikası:

Türkiye Finans İnsan Kaynakları çalışan ihtiyacının, belirlenmiş norm kadrolar çerçevesinde iç ve dış kaynaklardan sağlanmasıyla birlikte; kariyer planlaması, performans değerlendirme, çalışan motivasyonu, özlük ve tahakkuk işlemleri, tayin ve terfi yönetimi ve ücret politikalarının belirlenmesi ve uygulanması gibi işlemleri yürütmektedir.

İş ilanı:

MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Tercihen İngilizce bilen,
İnsan ilişkileri güçlü, güleryüzlü ve kolay iletişim kurabilen,
Ekip çalışmasına yatkın,
Seyahat engeli bulunmayan,
Bankamız misyon ve vizyonunu temsil edebilecek,
İnsan odaklı, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan,
Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli,
Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olan,

çalışma arkadaşları aranmaktadır.

İş tanımı

Aktif pazarlama faaliyetleri ile yeni müşteri kazanımı sağlanması ve portföyün geliştirilmesi
Mevcut müşterilerin takip edilip, kredi-mevduat ve çapraz satış performanslarının iyileştirilmesi,
Ürün satışı ile karlılığın ve penetrasyonun arttırılması,
Pazar ve müşteri verilerinin toplanması, analiz edilmesi ve buna uygun pazarlama-satış stratejileri geliştirilmesi.

Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK 2 bin 500 işçi alımı yapacak

Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK 2 bin 500 işçi alımı yapacakMadem işi arayanlara güzel haber geldi. TTK yeni yılda 2.500 yeni işçi alımı yapacak.

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Genel Müdürü Burhan İnan, yaptığı açıklamada 2013 yılında planlanan 2 plan hakkında bilgi verdi.

TTK 2013 maden işçisi alımı detayları içi yazının tamamını okuyunuz… Continue Reading “Türkiye Taşkömürü Kurumu TTK 2 bin 500 işçi alımı yapacak”

Türk Standardları Enstitüsü (TSE) alım haberi

Kadrolu personel alımlarını özenle seçerek yayınlamaya devam ediyoruz. Son olarak TSE 45 yeni kadrolu personel alımı yapacağını duyurdu.. Türk Standardları Enstitüsü (TSE), merkez ve taşra birimlerinde istihdam edilmek üzere, 35’i lisans, 10’u önlisans mezunu olmak üzere toplam 45 kadrolu personel alınacak. Continue Reading “Türk Standardları Enstitüsü (TSE) alım haberi”

Microsoft’ta staj yapmak ister misiniz?

Üniversitelerin 2. ve 3. sınıflarında okuyan öğrenciler için Microsoft Türkiye’de staj yapma imkanı doğdu. Siz de geleceğinizi dünyanın en büyük markalarından biriyle şekillendirmek ve staj yapma imkanı bulmak istiyorsanız bu haberi dikkatli okuyun.. Microsoft Türkiye, Talent Explorer programı ile yüksek potansiyele sahip öğrencileri bilişimin gücü ile bir adım önde olmak için birlikte çalışmaya davet ediyor. Continue Reading “Microsoft’ta staj yapmak ister misiniz?”

Organize Sanayi Bölgeleri 400 bin kişiyi istihdam edecek!

İş arayanlara sevindirici haber geldi. İstihdam çalışmaları kapsamında artık organize sanayi bölgesilerinde oluşan ihtiyacın cevap vermemesi üzerine yeni istihdamlar yapılacağı kaydedildi. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün yatırımcılara bedelsiz arsa tahsisiyle 400 bin kişiye istihdam sağlanacağını söyledi. Organize Sanayi Bölgeleri’ne (OSB) istihdam teşviki geldi. Continue Reading “Organize Sanayi Bölgeleri 400 bin kişiyi istihdam edecek!”